KULTURA

Pankáči budou slavit až do rána

8. listopadu 2017, 08:00, Roman Tyčka
Pankáči budou slavit až do rána Zábřeh - Po patnácti letech se na zábřežskou kulturní mapu vrací kdysi oblíbený festival Fest jak pěst. Pořadatelská kapela Punk Floid akci tentokrát přesune do kulturního domu a společně s dalšími hudebními hosty na ní oslaví plnoletost.

Velká punkrocková párty odstartuje v sobotu 11. listopadu už v 16 hodin a publiku se postupně v roli gratulantů představí kapely Rabies, The Fialky, Houba, Volant, Punk Floid, Nežfaleš, Burani z New Jersey a Ilegality.

Ve Zdi zazpívá Záviš

„Se všemi kapelami máme hodně společného a už dlouho spolupracujeme. V neposlední řadě máme za sebou řadu hudebních večírků a divokých mejdanů a já doufám, že jeden takový zažijeme po zábřežském koncertě,“ říká s úsměvem frontman kapely Bobby Floutek.
Punkový večírek bude mít své pokračování v Klubu ve Zdi, kde asi hodinu po půlnoci začne vystoupení písničkáře Záviše, jehož tvorba je označována jako „pornofolk“. Punkovou noc zakončí „punkotéka“, která je plánována až do ranních hodin. „Upozorňujeme, že do Zdi se dostanou pouze lidi s platnou páskou z kulturáku. Bude to pro ně určitě super bonus,“ míní Floutek.


Foto: archiv

Jedna z nejoblíbenějších punkových kapel na Moravě, zábřežský Punk Floid, oslaví plnoletost.


Cena lístku v předprodeji, který platí na vstup do kulturního domu i do Klubu ve Zdi, činí příznivých 200 korun, v den konání festivalu podraží o padesátikorunu. Vstupenky lze zakoupit také online na Smsticket.cz


 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.11.2017 17:20
Titulek: Bez titulku
Autor: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nanosekunda ®
109
http://yoursmiles.org/bsmile/misc/b0533.gif
Reagovat
Datum: 9.11.2017 12:10
Titulek: Debilové
Autor: Občan
100
Debilové zase budou dělat bordel celou noc v centru. Doufám, že městká policie nebude chrápat a bude dohlížet na trase mezi kulturákem a zdí na veřejný pořádek a hlavně NOČNÍ KLID!
Reagovat
Datum: 9.11.2017 22:54
Titulek: Re: Debilové
Autor: rebel! resist! reclaim!
19
hej kámo, parta těžkooděnců s vodním dělem, by byl nelepší narozeninovej dárek
Reagovat
Datum: 13.11.2017 09:02
Titulek: Re: Debilové
Autor: Občan
101
Neboj. Většina z vás z toho časem vyroste.
Reagovat

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.