ZPRAVODAJSTVÍ

Pacient dostal chuť na pivo. Ze špitálu utekl rovnou do hospody

13. srpna 2019, 16:00, bav
Zábřeh – Úsměvný příběh se šťastným koncem přinesl zábřežským městským strážníkům začátek druhého prázdninového měsíce. V baru při vstupu na hráz rybníka Oborník řešili začátkem srpna hosta, který přišel na pivo bez peněz a v nemocničním županu. Na netradičního hosta upozornila policii obsluha, která podle oblečení usoudila, že by nemuselo být něco v pořádku.

 „Kromě chybějících peněz u sebe muž neměl ani žádné doklady,“ popsal situaci horkého dne, který v muži zřejmě probudil nepřekonatelnou touhu uhasit žízeň zlatavým mokem, velitel zábřežských strážníků Václav Doubrava.

O zmizení pacienta informovalo policii také zařízení, kde byl muž hospitalizován. Po Zábřeze se marod v pyžamu pohyboval několik desítek minut.

„Jednalo se o pětapadesátiletého pacienta z Kolína. Později doznal, že odešel bez povolení ze zdravotnického zařízení u nemocnice. Identifikovali jsme jej podle pásky, kterou měl na ruce,“ sdělil Doubrava podrobnosti poněkud neobvyklého případu, který se okamžitě stal letošní zásahovou raritou.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Vyhrajte exkluzivně dvě vstupenky na divadelní představení Chvála bláznovství, ve kterém excelují Martin Hofmann a Filip Blažek. Příběh dvou přátel, kteří spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně nemocné a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny, uvede kulturní dům v Zábřehu ve středu 30. října od 19 hodin.


Soutěžní otázka:
Ve kterém komediálním televizním seriálu České televize vynikl Martin Hofmann?

1. Kost!
2. Ostrava!
3. Most!

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou vstupenku na koncert Václava Neckáře se skupinou Bacily, který šumperský Dům kultury uvede 3. listopadu vyhrávají Jarmila Dokoupilová ze Šumperka a Anna Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenku se přihlaste u pořadatelů.