ZPRAVODAJSTVÍ

Pacient dostal chuť na pivo. Ze špitálu utekl rovnou do hospody

13. srpna 2019, 16:00, bav
Zábřeh – Úsměvný příběh se šťastným koncem přinesl zábřežským městským strážníkům začátek druhého prázdninového měsíce. V baru při vstupu na hráz rybníka Oborník řešili začátkem srpna hosta, který přišel na pivo bez peněz a v nemocničním županu. Na netradičního hosta upozornila policii obsluha, která podle oblečení usoudila, že by nemuselo být něco v pořádku.

 „Kromě chybějících peněz u sebe muž neměl ani žádné doklady,“ popsal situaci horkého dne, který v muži zřejmě probudil nepřekonatelnou touhu uhasit žízeň zlatavým mokem, velitel zábřežských strážníků Václav Doubrava.

O zmizení pacienta informovalo policii také zařízení, kde byl muž hospitalizován. Po Zábřeze se marod v pyžamu pohyboval několik desítek minut.

„Jednalo se o pětapadesátiletého pacienta z Kolína. Později doznal, že odešel bez povolení ze zdravotnického zařízení u nemocnice. Identifikovali jsme jej podle pásky, kterou měl na ruce,“ sdělil Doubrava podrobnosti poněkud neobvyklého případu, který se okamžitě stal letošní zásahovou raritou.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem na severu o dvě vstupenky na koncert ojedinělého hudebníka, textaře a poety Karla Plíhala, který šumperský Dům kultury uvede 12. září. Posluchače čeká komorní atmosféra a hravá jemná poetika inteligentně humorných, často vyzrále sebeironických textů nebo krátkých veršovánek doplňujících jednotlivé písničky. Můžete být u toho, pokud budete mít kapku příslovečného štěstíčka a zapojíte se do soutěže. Kdo půjde na koncert zadarmo, zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:
Na albu kterého interpreta se Karel Plíhal nepodílel?
a)  Bratři Ebenové
b)  Jaromír Nohavica
c)  Karel Kryl

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volnou dvojvstupenku na promítání filmu Bohemian Rhapsody, který pořadatelé uvedou v rámci Kina pod hvězdami v amfiteátku na Masarykově náměstí v Zábřeze ve čtvrtek 22. srpna, vyhrávají: Vladislava Janciková ze Sudkova a Vendula Kubelková z Postřelmova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.