ZPRÁVY

Otvírání "Zatáčky"

23. dubna 2014, 17:36, redakce, PR
Otvírání "Zatáčky" V Zábřehu se 1. května od 17:00 hodin s novým majitelem otvírá vyhlášené venkovní posezení „Zatáčka“ u vlakového nádraží.
Při slavnostním otevření nebude chybět vystoupení mušketýrů ze skupiny historického šermu „Magna Moravia“, doplněné hudbou kapel Boneville (country), BG Nova (newgrass), Dvacet facek (rock) a Omicron (rock). Na čepu bude pět druhů piva, v plném provozu se letos ocitne poprvé gril a udírna. Zatáčka pak bude celé léto nabízet krásné venkovní posezení včetně organizace svateb a různých oslav. Každý víkend grilování a pohodový relax u širokého sortimentu alko i nealko nápojů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.