ZPRÁVY

Otvírání "Zatáčky"

23. dubna 2014, 17:36, redakce, PR
Otvírání "Zatáčky" V Zábřehu se 1. května od 17:00 hodin s novým majitelem otvírá vyhlášené venkovní posezení „Zatáčka“ u vlakového nádraží.
Při slavnostním otevření nebude chybět vystoupení mušketýrů ze skupiny historického šermu „Magna Moravia“, doplněné hudbou kapel Boneville (country), BG Nova (newgrass), Dvacet facek (rock) a Omicron (rock). Na čepu bude pět druhů piva, v plném provozu se letos ocitne poprvé gril a udírna. Zatáčka pak bude celé léto nabízet krásné venkovní posezení včetně organizace svateb a různých oslav. Každý víkend grilování a pohodový relax u širokého sortimentu alko i nealko nápojů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).