ZPRÁVY

Otvírání "Zatáčky"

23. dubna 2014, 17:36, redakce, PR
Otvírání "Zatáčky" V Zábřehu se 1. května od 17:00 hodin s novým majitelem otvírá vyhlášené venkovní posezení „Zatáčka“ u vlakového nádraží.
Při slavnostním otevření nebude chybět vystoupení mušketýrů ze skupiny historického šermu „Magna Moravia“, doplněné hudbou kapel Boneville (country), BG Nova (newgrass), Dvacet facek (rock) a Omicron (rock). Na čepu bude pět druhů piva, v plném provozu se letos ocitne poprvé gril a udírna. Zatáčka pak bude celé léto nabízet krásné venkovní posezení včetně organizace svateb a různých oslav. Každý víkend grilování a pohodový relax u širokého sortimentu alko i nealko nápojů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).