ZPRÁVY

Otužilci se chystají na tradiční Bozeňovské ledy

25. prosince 2015, 00:00, BH
Otužilci se chystají na tradiční Bozeňovské ledy Počtvrté se ponoří odvážlivci napříč věkovými kategoriemi v neděli 27. ledna do studené vody v rámci akce Bozeňovské ledy. Podpořit je přijdou stovky diváků. Stejně jako v předešlých ročnících si mohou své síly s vodním živlem změřit nejen zábřežští plavci, ale také odvážlivci z řad diváků.

 "V loňském roce se akce setkala s velkým úspěchem. Osvěžující, pro mnohé spíše mrazivé koupeli zkušených plavců i odvážných otužilců - amatérů ve vodě o teplotě pouhých 2,2 ℃, přihlíželo více než 700 diváků," uvedla Alena Hrubá z pořádajícího Sport & Relax areálu Bozeňov.  Všichni otužilci se mohou těšit na drobný dárek. Chybět nebude ani chutné občerstvení v podobě místních specialit.
Akce odstartuje poslední prosincovou neděli ve 13.30 hodin na dolní přehradě u kempu v Dolním Bušínově. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).