ZPRÁVY

Otužilci se chystají na tradiční Bozeňovské ledy

25. prosince 2015, 00:00, BH
Otužilci se chystají na tradiční Bozeňovské ledy Počtvrté se ponoří odvážlivci napříč věkovými kategoriemi v neděli 27. ledna do studené vody v rámci akce Bozeňovské ledy. Podpořit je přijdou stovky diváků. Stejně jako v předešlých ročnících si mohou své síly s vodním živlem změřit nejen zábřežští plavci, ale také odvážlivci z řad diváků.

 "V loňském roce se akce setkala s velkým úspěchem. Osvěžující, pro mnohé spíše mrazivé koupeli zkušených plavců i odvážných otužilců - amatérů ve vodě o teplotě pouhých 2,2 ℃, přihlíželo více než 700 diváků," uvedla Alena Hrubá z pořádajícího Sport & Relax areálu Bozeňov.  Všichni otužilci se mohou těšit na drobný dárek. Chybět nebude ani chutné občerstvení v podobě místních specialit.
Akce odstartuje poslední prosincovou neděli ve 13.30 hodin na dolní přehradě u kempu v Dolním Bušínově. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).