SPORT

Ostravský čertík

13. dubna 2010, 00:00, téma GYMNASTIKA, Stanislava Marešová
Šumperk - Velikonoční prázdniny strávily gymnastky GK Šumperk na soustředění sportovního centra mládeže v Ostravě. Po dvoudenním tréninku měly možnost prověřit svoji připravenost v závodě, který uspořádal Sokol Moravská Ostrava.
Jak bývá na pohárových závodech zvykem, závodilo se ve všech věkových kategoriích, a to ve dvojboji kladina-prostná.

Mezi „miminy“ se představila šestiletá Eliška Talandová a 17. místem zahájila svoji závodní kariéru. Sedmiletá a osmiletá děvčátka se představila v kategorii začínajících. Tady své umění ukázaly Veronika Veselá (15.), Kateřina Kvapilová(16.), Nikola Urbanová(21.) a Agáta Kněžková(22.).

Zatímco nejmenší gymnastky na své medaile teprve čekají, jejich zkušenější kamarádky už pohled ze stupňů vítězů znají. Marie Nevrklová po výborném výkonu zvítězila v kategorii mladších žákyň, Adéla Měrková vybojovala bronz a Vendula Měrková obsadila 5. místo. V této kategorii se představila na své premiéře Sabina Maršálková a po solidním výkonu obsadila 22. místo.

Medaile jsme se dočkali i mezi staršími žákyněmi zásluhou Simony Kozákové (2. místo). Tereza Vařeková po hrozivě vypadajícím pádu na prostných statečně závod dokončila i přes zranění a nakonec obsadila 6. místo.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.