SPORT

Osmnácté kolo ŠFL

29. ledna 2011, 16:31, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Poslední kolo základní části šumperské florbalové ligy již nemohlo nic změnit, a tak si všechny týmy užily uvolněné zápasy před vrcholem v podobě play-off.
 V prvním zápase si podle očekávání poradily Včelky Medulky s Vychlazenou 11. Ta držela krok jen v první půli, kterou prohrála jen o gól. Pak ale soupeř zapnul vyšší rychlostní stupeň a Jedenáctka kapitulovala v poměru 4:9.

Včelky Medulky - Vychlazená 11  9:4


Icemani v utkání s Párky nechtěli odkrýt před vyřazovacími boji karty, což se jim podařilo, jelikož pouze ve čtyřech hráčích do pole darovali mladíkům lacinou výhru 10:3, jež by mohla být ještě mnohem vyšší nebýt dobrého výkonu Mošonce v brance.

Párci za dolar - Icemani  10:3


Loučení s letošním ročníkem ŠFL se krutě nevyvedlo Minimaxu, jelikož se nejenže nedostal do play-off, ale na závěr schytal pořádný debakl od Lazy Swines. Brankostroj hráčů v černém se zastavil až na úctyhodném čísle třináct.

Lazy Swines - Minimax  13:2


Generálka na první kolo vyřazovacích bojů zvládla na závěr lépe Spádová legie. Ta si po celou dobu utkání s King Size udržovala náskok a nakonec zvítězila jednoznačně 8:4.

Spádová legie - King Size  8:4


Uvidíme, co King Size do přespříštího týdne zlepší, aby Legionáře potrápili o něco více. Nebo zda Bílý balet překvapí Včelky Medulky, vítěze základní části? Ve stejné roli bude i Vychlazená 11 v souboji s Párky. Nejvyrovnanější boje se očekávají od Icemanů a Lazy Swines. Tento zápas bude uzavírat první hrací den čtvrtfinále, které se odehraje 11. 2. v hale Obchodní akademie.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.