SPORT

Včelky Medulky se stále drží na špici ligy

19. listopadu 2012, 10:06, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk – Šumperská florbalová liga má za sebou další porci zápasů, ve vedení se s náskokem drží Včelky Medulky.
První utkání přineslo překvapení na úkor King Size. Tým, který v minulém kole zápolil do poslední chvíle se silnými Icemany, tentokrát jen remizoval s Dívčím snem, který tak získává první bod. King Size přitom vybojovali alespoň nerozhodný výsledek až v samém závěru díky gólu Diblíka.

King Size – Dívčí sen  2:2


Ve druhém zápase na sebe narazily dva tradičně dobré týmy, tedy Lazy Swines a Icemani. Icemani naprosto nezachytili začátek prvního poločasu a po patnácti minutách prohrávali 0:5. Vedení Swiní zvýšil ještě jednou výstavní trefou Brablc, ale poté už dávali góly jenom Icemani. Swině však dobře bránily, nepovolily soupeři více než čtyři branky a zaslouženě vyhrály.

Lazy Swines – Icemani  6:4


V dalším klání se utkali hráči Metelesku Blesku a Falcons. Metelesku si začalo rychle vypracovávat bezpečný náskok a zásluhou několika krásných kombinací až do prázdné branky vedlo v půli 7:1. Ve druhém poločase už florbalisté v pruhovaném viditelně šetřili krokem. Výsledkem tak byla přestřelka s konečným skóre 14:8. 

Metelesku Blesku – Falcons  14:8


Párci se v letošní sezóně spíše trápí, a tak si chtěli v utkání proti outsiderovi soutěže Puzzlers zlepšit reputaci. To se jim i přes pomalejší začátek podařilo. Poločasový stav 4:1 pro Párky se rozrostl až na 11:3, o což se nejvíce zasloužil Trávníček, který díky mimořádné střelecké formě nasázel do branky Puzzlers úctyhodných sedm branek.

Párci – Puzzlers  11:3


Poslední zápas pátečního večera sliboval napínavou podívanou. Včelky Medulky se utkaly s Vychlazenou Jedenáctkou. Té chyběl obávaný střelec Matěj, avšak navzdory této ztrátě se pivní tým úspěšně držel celý první poločas, který skončil výsledkem 4:4. Ve druhé půli se už ale hrálo jen na jednu branku. Hráči v růžovém nakonec přehráli Jedenáctku jasně 10:5.

Včelky Medulky – Vychlazená 11  10:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).