Včelky Medulky se stále drží na špici ligy

19. listopadu 2012, 10:06, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk – Šumperská florbalová liga má za sebou další porci zápasů, ve vedení se s náskokem drží Včelky Medulky.
První utkání přineslo překvapení na úkor King Size. Tým, který v minulém kole zápolil do poslední chvíle se silnými Icemany, tentokrát jen remizoval s Dívčím snem, který tak získává první bod. King Size přitom vybojovali alespoň nerozhodný výsledek až v samém závěru díky gólu Diblíka.

King Size – Dívčí sen  2:2

Ve druhém zápase na sebe narazily dva tradičně dobré týmy, tedy Lazy Swines a Icemani. Icemani naprosto nezachytili začátek prvního poločasu a po patnácti minutách prohrávali 0:5. Vedení Swiní zvýšil ještě jednou výstavní trefou Brablc, ale poté už dávali góly jenom Icemani. Swině však dobře bránily, nepovolily soupeři více než čtyři branky a zaslouženě vyhrály.

Lazy Swines – Icemani  6:4

V dalším klání se utkali hráči Metelesku Blesku a Falcons. Metelesku si začalo rychle vypracovávat bezpečný náskok a zásluhou několika krásných kombinací až do prázdné branky vedlo v půli 7:1. Ve druhém poločase už florbalisté v pruhovaném viditelně šetřili krokem. Výsledkem tak byla přestřelka s konečným skóre 14:8.

Metelesku Blesku – Falcons  14:8

Párci se v letošní sezóně spíše trápí, a tak si chtěli v utkání proti outsiderovi soutěže Puzzlers zlepšit reputaci. To se jim i přes pomalejší začátek podařilo. Poločasový stav 4:1 pro Párky se rozrostl až na 11:3, o což se nejvíce zasloužil Trávníček, který díky mimořádné střelecké formě nasázel do branky Puzzlers úctyhodných sedm branek.

Párci – Puzzlers  11:3

Poslední zápas pátečního večera sliboval napínavou podívanou. Včelky Medulky se utkaly s Vychlazenou Jedenáctkou. Té chyběl obávaný střelec Matěj, avšak navzdory této ztrátě se pivní tým úspěšně držel celý první poločas, který skončil výsledkem 4:4. Ve druhé půli se už ale hrálo jen na jednu branku. Hráči v růžovém nakonec přehráli Jedenáctku jasně 10:5.

Včelky Medulky – Vychlazená 11  10:5

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert zpěváka MICHALA HRŮZY, který se uskuteční v pátek 3. listopadu v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Jak se jmenuje kapela Michala Hrůzy?

A) M.H. Band
B) Kapela Hrůzy
C) Ready Kirken

Vstupenku na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Alena Ondráčková z Olšan, Aleš Čermák ze Zábřeha, Daria Stejskalová ze Šumperka, Ilona Krátká z Rudy nad Moravou a Marta Pudilová z Loštic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).