SPORT

Včelky Medulky se stále drží na špici ligy

19. listopadu 2012, 10:06, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk – Šumperská florbalová liga má za sebou další porci zápasů, ve vedení se s náskokem drží Včelky Medulky.
První utkání přineslo překvapení na úkor King Size. Tým, který v minulém kole zápolil do poslední chvíle se silnými Icemany, tentokrát jen remizoval s Dívčím snem, který tak získává první bod. King Size přitom vybojovali alespoň nerozhodný výsledek až v samém závěru díky gólu Diblíka.

King Size – Dívčí sen  2:2


Ve druhém zápase na sebe narazily dva tradičně dobré týmy, tedy Lazy Swines a Icemani. Icemani naprosto nezachytili začátek prvního poločasu a po patnácti minutách prohrávali 0:5. Vedení Swiní zvýšil ještě jednou výstavní trefou Brablc, ale poté už dávali góly jenom Icemani. Swině však dobře bránily, nepovolily soupeři více než čtyři branky a zaslouženě vyhrály.

Lazy Swines – Icemani  6:4


V dalším klání se utkali hráči Metelesku Blesku a Falcons. Metelesku si začalo rychle vypracovávat bezpečný náskok a zásluhou několika krásných kombinací až do prázdné branky vedlo v půli 7:1. Ve druhém poločase už florbalisté v pruhovaném viditelně šetřili krokem. Výsledkem tak byla přestřelka s konečným skóre 14:8. 

Metelesku Blesku – Falcons  14:8


Párci se v letošní sezóně spíše trápí, a tak si chtěli v utkání proti outsiderovi soutěže Puzzlers zlepšit reputaci. To se jim i přes pomalejší začátek podařilo. Poločasový stav 4:1 pro Párky se rozrostl až na 11:3, o což se nejvíce zasloužil Trávníček, který díky mimořádné střelecké formě nasázel do branky Puzzlers úctyhodných sedm branek.

Párci – Puzzlers  11:3


Poslední zápas pátečního večera sliboval napínavou podívanou. Včelky Medulky se utkaly s Vychlazenou Jedenáctkou. Té chyběl obávaný střelec Matěj, avšak navzdory této ztrátě se pivní tým úspěšně držel celý první poločas, který skončil výsledkem 4:4. Ve druhé půli se už ale hrálo jen na jednu branku. Hráči v růžovém nakonec přehráli Jedenáctku jasně 10:5.

Včelky Medulky – Vychlazená 11  10:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.