SPORT

Osmé kolo ŠFL

6. listopadu 2010, 20:57, téma FLORBAL, simi
Šumperk - Osmé klání v hale Obchodní akademie mělo hned několik taháků. Duel Spádové legie s Párkama, Medulky se postavily Sviním a představil se rovněž nový tým Minimax, jenž nahradil Libinu.
 Spádová legie proti Párkům vyrukovala se svým typickým florbalem založeným na výrazných individualitách bratří Matějů, kteří spolu ve spolupráci s Krňávkem a Pudilem zařídili lehce překvapivé vítězství nad Párkama za dolar. Ti citelně postrádali zraněného Mrázka a nemocného Štúra.

Párci za dolar - Spádová legie  4:7


Icemani si v dalším zápase pohráli s Youngers Glow. Poslední tým tabulky vyrukoval sice s celkem silnou sestavou v čele s Hegerem, avšak na rozjeté Icemany jednoduše nestačil. Ledoví muži zvítězili rozdílem několika tříd 13:0.

Icemani - Youngers Glow  13:0


Nový tým Minimax sice přebral dosavadní bodový zisk od odstoupivší Libiny, avšak k jeho rozšíření bude potřebovat lepší výkon, než byl ten páteční proti King Size. Ti totiž přehráli nováčka jasně 10:4.

King Size - Minimax  10:4


Vrchol večera v podobě utkání Včelek Medulek s Lazy Swines v sobě skýtal vyrovnanou podívanou. Hráči Včelek však byli proti a zejména zásluhou Josefa Andrleho vyhráli zaslouženě 8:2.

Včelky Medulky - Lazy Swines  8:2


Vychlazená 11 v posledním zápase pátečního večera potvrdila roli favorita proti Bílému baletu. Martin Vlk čtyřmi góly zničil tým Reného Kaňáka a nasměroval svoji Jedenáctku k jasnému triumfu 8:3.

Vychlazená 11 - Bílý Balet  8:3Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.