SPORT

Osina odchází, Draci zbrojí Janem Kaltenböckem

6. června 2007, 11:00, www.hokejsumperk2003.cz
Osina odchází, Draci zbrojí Janem Kaltenböckem Šumperk - Obranné řady šumperských Draků doznávají dalších změn. Po ročním angažmá v Šumperku se na vlastní žádost vrací do Kroměříže Jiří Osina. Nováčka první ligy naopak posílí Jan Kaltenböck, 24letý obránce, který má za sebou angažmá v Ústí nad Labem, Chomutově nebo v rakouském Salzburgu, kde odehrál za místní HC Red Bulls dvě sezóny. Rodák z Ústí nad Labem se momentálně chystá posílit šumperský výběr.
Jiří Osina přišel do Šumperka z Kroměříže jako vůbec první posila. Obránce si z Hané přivedl trenér Jozef Zavadil a Osina vydržel v týmu až do závěrečných bojů. V Hodoníně tak mohl s ostatními Draky slavit postup do vyšší soutěže. "Jiří Osina nás požádal, zda by se nemohl vrátit do Kroměříže. Jeho odchod přišel z jeho vlastní iniciativy," potvrdil informaci o návratu Osiny do Kroměříže prezident klubu Vladimír Velčovský.

V obranných řadách nahradí Osinu 24letý rodák z Ústí nad Labem Jan Kaltenböck. Ve Slovanu působil do juniorského věku, jako dorostenec navíc naskočil k několika utkání za Chomutov. Největším angažmá je doposud pro Kaltenböcka účinkování v rakouské nejvyšší hokejové lize v dresu HC Red Bulls Salcburk. V minulé hokejové sezóně se čerstvá posila Draků objevovala v kádru druholigového Tábora. Do letní přípravy se dle slov Vladimíra Velčovského zapojí Kaltenböck již v nejbližších dnech.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.