ZPRAVODAJSTVÍ

Opilý mladík naboural pět aut. Odřel i luxusního jaguára

27. června 2017, 09:30, Jaroslav Kropáč
Zábřeh - Škodu za 160 tisíc korun způsobil minulý víkend opilý mladík v Zábřeze, kterému se podařilo nabourat hned pět aut. Policie ho zadržela, když z města ujížděl směrem do sousedního Postřelmova.

 „V sobotu kolem půl sedmé ráno jsme přijali oznámení o poškození několika vozidel, k čemu mělo dojít v ulici B. Němcové. Na místo okamžitě vyrazila policejní hlídka, která podezřelé vozidlo a jeho řidiče zadržela,“ uvedla mluvčí policistů Irena Urbánková.
Muži zákona zjistili, že jednadvacetiletý šofér s 2,9 promile alkoholu v dechu nejprve naboural Škodu Forman, a když zjistil, že je ve slepé ulici, odřel při couvání ještě zaparkovaný Jaguar, Ford Focus a v Sokolské ulici Mondeo a Octavii. „Škoda byla předběžně vyčíslena na 160 tisíc korun. Další okolnosti případu stále prošetřujeme,“ uvedla policejní mluvčí.
Tři roky vězení
Vzhledem k výši způsobené škody hrozí jednadvacetiletému mladíkovi rovnou tři roky odnětí svobody. „Řidič je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodává Urbánková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).