KULTURA

Ondřej Sokol odhalí soukromí celebrit

27. dubna 2016, 12:00, ok
Zábřeh - Svým novým sólovým komickým vystoupením s názvem Celebrity pobaví herec, bavič, ale i oceňovaný režisér Ondřej Sokol v úterý 3. května diváky v Zábřeze.

 Jak už název pořadu napovídá, Sokol během devadesátiminutového výstupu prozradí mnohé nejen na sebe, ale také na své kolegy z umělecké branže. „V tomto případě je člověk na jevišti sám za sebe. Vypráví věci ze svého života. Vždyť stand-up comedy jsou přece založené na tom, že lidé jsou výjimečně upřímní a rozebírají věci, které by jinde neřešili,“ říká Sokol.
Show jednoho herce je oblíbená především v Americe a v Anglii, u nás se tento herecký žánr začíná teprve prosazovat. Část představení je připravená, část se ale skládá z improvizace, kterou si Sokol dokonale vyzkoušel v úspěšném televizním pořadu Partička.
„Nečekaný pohled do soukromí Ondřeje Sokola a dalších našich umělců bývá v pražském divadle Studio Dva pravidelně vyprodán, věříme, že vzbudí zájem i našich diváků,“ uvedl produkční kulturního domu Vratislav Jarmar.
Vstupenky nabízí prodejní místa Zábřežské kulturní v Šumperku, Mohelnici, Štítech a Hanušovicích, více informací najdou zájemci na www.kulturak.info.


Foto: archiv

Oblíbený herec Ondřej Sokol pobaví diváky v Zábřeze.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.5.2016 08:56
Titulek: a najdou se tací , co na to půjdou...
Autor: Moris
148
aby se dozvěděli bulvár od Šumperáka co na náš okres plive kudy chodí...
Dobře vám tak...
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert populární zpěvačky Lenky Nové a úspěšného klavíristy Petra Maláska. Společný recitál se uskuteční v úterý 13. listopadu v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve které kapele se proslavila zpěvačka Lenka Nová?

A) Laura a její tygři
B) Tichá dohoda
C) Hudba Praha

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října, vyhráli Vladimír Frank z Hrabišína, Františka Tonová z Rudy nad Moravou, Olga Šalamounová z Rapotína, Petra Brachtlová z Libiny a Miroslav Zbíral z Bohuslavic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.