KULTURA

Ondřej Sokol odhalí soukromí celebrit

27. dubna 2016, 12:00, ok
Zábřeh - Svým novým sólovým komickým vystoupením s názvem Celebrity pobaví herec, bavič, ale i oceňovaný režisér Ondřej Sokol v úterý 3. května diváky v Zábřeze.

 Jak už název pořadu napovídá, Sokol během devadesátiminutového výstupu prozradí mnohé nejen na sebe, ale také na své kolegy z umělecké branže. „V tomto případě je člověk na jevišti sám za sebe. Vypráví věci ze svého života. Vždyť stand-up comedy jsou přece založené na tom, že lidé jsou výjimečně upřímní a rozebírají věci, které by jinde neřešili,“ říká Sokol.
Show jednoho herce je oblíbená především v Americe a v Anglii, u nás se tento herecký žánr začíná teprve prosazovat. Část představení je připravená, část se ale skládá z improvizace, kterou si Sokol dokonale vyzkoušel v úspěšném televizním pořadu Partička.
„Nečekaný pohled do soukromí Ondřeje Sokola a dalších našich umělců bývá v pražském divadle Studio Dva pravidelně vyprodán, věříme, že vzbudí zájem i našich diváků,“ uvedl produkční kulturního domu Vratislav Jarmar.
Vstupenky nabízí prodejní místa Zábřežské kulturní v Šumperku, Mohelnici, Štítech a Hanušovicích, více informací najdou zájemci na www.kulturak.info.


Foto: archiv

Oblíbený herec Ondřej Sokol pobaví diváky v Zábřeze.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.5.2016 08:56
Titulek: a najdou se tací , co na to půjdou...
Autor: Moris
152
aby se dozvěděli bulvár od Šumperáka co na náš okres plive kudy chodí...
Dobře vám tak...
Reagovat