SPORT

Olga Šípková předcvičovala v rytmu bubnů

23. února 2011, 19:01, rejdakce
Olga Šípková předcvičovala v rytmu bubnů Loučná nad Desnou - ZŠ Loučná nad Desnou se již podruhé stala místem, kde se sešla téměř stovka cvičenek, aby pod mistrovským vedením Olgy Šípkové zažily radost z pohybu v rytmu hudby. Už od samotného začátku opanovalo plochu tělocvičny nadšení a nasazení ke sportovnímu výkonu.
Prvních 75 minut bylo věnováno dance-aerobiku, který vyvrcholil finálovou sestavou v hutném zvuku bicí soupravy bravurně rozezvučené mladou bubenicí Aničkou Lukášovou za perkusivního doprovodu Petra Lukáše. Pro velký úspěch se finále třikrát opakovalo. Následovala část věnovaná posilování. Cvičící dívky a ženy se řádně zapotily, ale zvládly to s elegancí a úsměvem.
 

Na poslední část jsme pro všechny přítomné nachystali velmi neobvyklé překvapení. Závěrečný stretching a relax příjemně ozvláštnilo pěvecké sdružení TapTýda živým vystoupením. Zdálo se, že si zpívané klidné muziky lidé užívají a nechávají se unášet uklidňujícím hlasem cvičitelky Olgy Šípkové a přívalem hudebních vibrací zpěvaček a muzikantů loučenské TapTýdy.
 

Nakonec jsme se ještě pobavili při závěrečné tombole a pořídili několik společných fotografií s vzácným hostem a vynikající cvičitelkou. Pořádající ZŠ Loučná nad Desnou byla odměněna velmi kladnými ohlasy na proběhlou akci a těší se, že bude moci pozvat spokojené cvičenky na další setkání s Olgou Šípkovou.
 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).