SPORT

Olga Šípková předcvičovala v rytmu bubnů

23. února 2011, 19:01, rejdakce
Olga Šípková předcvičovala v rytmu bubnů Loučná nad Desnou - ZŠ Loučná nad Desnou se již podruhé stala místem, kde se sešla téměř stovka cvičenek, aby pod mistrovským vedením Olgy Šípkové zažily radost z pohybu v rytmu hudby. Už od samotného začátku opanovalo plochu tělocvičny nadšení a nasazení ke sportovnímu výkonu.
Prvních 75 minut bylo věnováno dance-aerobiku, který vyvrcholil finálovou sestavou v hutném zvuku bicí soupravy bravurně rozezvučené mladou bubenicí Aničkou Lukášovou za perkusivního doprovodu Petra Lukáše. Pro velký úspěch se finále třikrát opakovalo. Následovala část věnovaná posilování. Cvičící dívky a ženy se řádně zapotily, ale zvládly to s elegancí a úsměvem.
 

Na poslední část jsme pro všechny přítomné nachystali velmi neobvyklé překvapení. Závěrečný stretching a relax příjemně ozvláštnilo pěvecké sdružení TapTýda živým vystoupením. Zdálo se, že si zpívané klidné muziky lidé užívají a nechávají se unášet uklidňujícím hlasem cvičitelky Olgy Šípkové a přívalem hudebních vibrací zpěvaček a muzikantů loučenské TapTýdy.
 

Nakonec jsme se ještě pobavili při závěrečné tombole a pořídili několik společných fotografií s vzácným hostem a vynikající cvičitelkou. Pořádající ZŠ Loučná nad Desnou byla odměněna velmi kladnými ohlasy na proběhlou akci a těší se, že bude moci pozvat spokojené cvičenky na další setkání s Olgou Šípkovou.
 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.