SPORT

Školy se utkaly ve sportovním lezení

6. února 2013, 09:39, redakce, JaS
Školy se utkaly ve sportovním lezení Šumperk – Okresní finále 5. ročníku závodu ve sportovním lezení se konalo ve středu 30. ledna na Střední odborné škole (SOŠ) v Šumperku v Zemědělské ulici. Zúčastnilo se ho devět lezkyň a pět lezců ze čtyř středních škol.

Závody se skládaly ze dvou kvalifikačních boulderů a dvou finálových cest, jejichž různé stupně obtížnosti dokonale prověřily samotné soutěžící. V kategorii chlapců si nejlépe se záludnostmi soutěže poradil Tomáš Staněk z Obchodní akademie Šumperk, druhé místo obsadil Adam Hojgr, následovaný Honzou Hofschneiderem (oba z SOŠ Šumperk).

V týmové soutěži se z prvního místa radovali lezci z SOŠ Šumperk. Kategorie dívek skončila po napínavém souboji vítězstvím Michaely Morbitzerové ze Střední školy sociální péče a služeb (SŠSPaS) Zábřeh. Druhé místo získala domácí Edita Korytárová z SOŠ Šumperk a na třetí místo dosáhla Aneta Slezáková ze SŠSPaS Zábřeh. V družstvech se z první pozice radovaly dívky z SOŠ Šumperk, druhé místo vybojovalo družstvo z SŠSPaS Zábřeh.

Průběh celé akce by se neobešel bez partnerů, kterými v tomto ročníku byly Infit, Tilak, Hudy sport, Singing rock, Rockplast, Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu, SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk.


 
 foto: archiv SOŠ Šumperk


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.