SPORT

Školy se utkaly ve sportovním lezení

6. února 2013, 09:39, redakce, JaS
Školy se utkaly ve sportovním lezení Šumperk – Okresní finále 5. ročníku závodu ve sportovním lezení se konalo ve středu 30. ledna na Střední odborné škole (SOŠ) v Šumperku v Zemědělské ulici. Zúčastnilo se ho devět lezkyň a pět lezců ze čtyř středních škol.

Závody se skládaly ze dvou kvalifikačních boulderů a dvou finálových cest, jejichž různé stupně obtížnosti dokonale prověřily samotné soutěžící. V kategorii chlapců si nejlépe se záludnostmi soutěže poradil Tomáš Staněk z Obchodní akademie Šumperk, druhé místo obsadil Adam Hojgr, následovaný Honzou Hofschneiderem (oba z SOŠ Šumperk).

V týmové soutěži se z prvního místa radovali lezci z SOŠ Šumperk. Kategorie dívek skončila po napínavém souboji vítězstvím Michaely Morbitzerové ze Střední školy sociální péče a služeb (SŠSPaS) Zábřeh. Druhé místo získala domácí Edita Korytárová z SOŠ Šumperk a na třetí místo dosáhla Aneta Slezáková ze SŠSPaS Zábřeh. V družstvech se z první pozice radovaly dívky z SOŠ Šumperk, druhé místo vybojovalo družstvo z SŠSPaS Zábřeh.

Průběh celé akce by se neobešel bez partnerů, kterými v tomto ročníku byly Infit, Tilak, Hudy sport, Singing rock, Rockplast, Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu, SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk.


 
 foto: archiv SOŠ Šumperk


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).