SPORT

Okresní finále v lezení na umělé stěně

8. února 2012, 17:42, téma DĚTI, STUDENTI, rejdakce, -JaS-
Okresní finále v lezení na umělé stěně Šumperk - V lezeckém centru Střední odborné školy, Šumperk, Zemědělská 3 proběhl ve středu 1. února 2012 v pořadí již 4. ročník okresního finále žáků středních škol v lezení na umělé horolezecké stěně.

Náročné a velmi dobře připravené soutěže se letos zúčastnilo 11 lezkyň a 15 lezců ze čtyř středních škol. Závody v lezení se skládaly ze dvou kvalifikačních a dvou finálových cest a boulderů, jejichž různá obtížnost a čas strávený jejich zdoláním prověřily soutěžící po stránce rychlostní i vytrvalostní.
 

 
V kategorii hochů si nejlépe se záludnostmi soutěže poradil Tomáš Staněk z OA Šumperk, následovaný Honzou Trávníčkem z Gymnázia Šumperk a třetí místo obsadil Jakub Velikovský ze SŠ železniční a stavební Šumperk. Kategorie dívek skončila vítězstvím Hanky Janů z Gymnázia Šumperk. Druhé místo získala domácí Karolína Ulmanová ze SOŠ Šumperk a na třetí místo dosáhla Eliška Genčurová také z Gymnázia Šumperk.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.