SPORT

Okresní finále v lezení na umělé stěně

8. února 2012, 17:42, téma DĚTI, STUDENTI, rejdakce, -JaS-
Okresní finále v lezení na umělé stěně Šumperk - V lezeckém centru Střední odborné školy, Šumperk, Zemědělská 3 proběhl ve středu 1. února 2012 v pořadí již 4. ročník okresního finále žáků středních škol v lezení na umělé horolezecké stěně.

Náročné a velmi dobře připravené soutěže se letos zúčastnilo 11 lezkyň a 15 lezců ze čtyř středních škol. Závody v lezení se skládaly ze dvou kvalifikačních a dvou finálových cest a boulderů, jejichž různá obtížnost a čas strávený jejich zdoláním prověřily soutěžící po stránce rychlostní i vytrvalostní.
 

 
V kategorii hochů si nejlépe se záludnostmi soutěže poradil Tomáš Staněk z OA Šumperk, následovaný Honzou Trávníčkem z Gymnázia Šumperk a třetí místo obsadil Jakub Velikovský ze SŠ železniční a stavební Šumperk. Kategorie dívek skončila vítězstvím Hanky Janů z Gymnázia Šumperk. Druhé místo získala domácí Karolína Ulmanová ze SOŠ Šumperk a na třetí místo dosáhla Eliška Genčurová také z Gymnázia Šumperk.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na cestopisný pořad WELZLOVI NÁSLEDOVNÍCI NA 5 SVĚTADÍLECH, který se uskuteční 10. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na akci zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak zní cestovatelské heslo J. E. Welzla?

A) Prondu, prondu - neprondu, neprondu
B) Když nemůžeš, tak přidej
C) Když to nende tudy, punde to jinudy

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk, vyhráli Vlasta Španihelová z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.