SPORT

Odyssea startuje plaváním

14. listopadu 2007, 02:58, smrckova, www.odyssea-spk.com
Odyssea startuje plaváním Šumperk - Již devátý ročník šumperské Odyssey zahájí v listopadu soutěž plavání. Pokud se chcete tohoto již tradičního několikaetapového závodu zúčastnit, je nejvyšší čas na odeslání přihlášky.

Oddyssea zahrnuje šest závodů, ve kterých můžete usilovat o vítězství v dané disciplíně, nebo se pokusit o zabodování v celkovém vyhodnocení. Na odhodlané čeká 25.listopadu soutěž v plavání na šumperském krytém bazénu. Délka trati bude dle kategorie 50 či 100 m. V březnu budou vybíhat běžkaři na tří až devítikilometrovou trať ze Skřítku a zkusí co nejrychleji, tentokrát bez lyží vyběhnout 1609m na Bludoveček.

 

 

V dubnu se bude z Koliby závodit na horských kolech. Na tratě 4.2, 7.5 a 9.5 km vyjedou však jen závodníci, kteří si nezapomenou doma přilbu. V květnu se bude bloudit s mapou okolo Koliby. Délka trati 1,5 – 2,5 km a domácí prostředí jsou zárukou šťastného návratu všech orientačních běžců.

 

 

Podmínkou hodnocení v soutěži Odyssea je účast v duatlonu, který proběhne v květnu na Krásném. Připraveny jsou tratě o délce 1 a 2 km.

 

Informace k Odyssee můžete získat na:

Jaroslav Ženčák
OA Šumperk
tel.: 731 543 066
e-mail: jaroslav.zencak@oa-sumperk.cz

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.11.2007 17:08
Titulek: Odyssea
Autor: pozorovatel sportovec
54
To je sport a soutěž jen pro otrlé sportovce.Kteří navíc nevědí co s volným časem.Ale je to vždycky lepší než hrát automaty,případně pokuřovat marihuanu.
Reagovat
Datum: 15.11.2007 09:48
Titulek: Re: Odyssea
Autor: rosta
23
Co to kecas za nesmysly?tohle je prave vec kterou muze delat kdokoliv a je jedno jstli je to vrcholovej sportovec behajici za duklu Praha, ucitel nebo malej kluk kterej si chce zazavodit. Vubec to neni o tom jestli je nekdo otrlej sportovec nebo ne..a jestli povazujes ucast na podobne akce za mrhani se svym volnym casem tak ses peknej debilek a opravdu jen pozorovatel z gauce. Siroko daleko takovahle soutez urcena prvotne pro skolaky neni a za tento napad a provozovani patri p.Zencakovi aspol obrovskej dik
Reagovat
Datum: 16.11.2007 16:04
Titulek: Odyssea
Autor: Ondra
23
Taky jsem se před pár lety zúčastňoval téhle akcičky, někdy to bylo opravdu o držku. Akorát ty běžky v březnu mi připadnou riskantní kvůli počasí.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.