SPORT

Odyssea startuje plaváním

14. listopadu 2007, 02:58, smrckova, www.odyssea-spk.com
Odyssea startuje plaváním Šumperk - Již devátý ročník šumperské Odyssey zahájí v listopadu soutěž plavání. Pokud se chcete tohoto již tradičního několikaetapového závodu zúčastnit, je nejvyšší čas na odeslání přihlášky.

Oddyssea zahrnuje šest závodů, ve kterých můžete usilovat o vítězství v dané disciplíně, nebo se pokusit o zabodování v celkovém vyhodnocení. Na odhodlané čeká 25.listopadu soutěž v plavání na šumperském krytém bazénu. Délka trati bude dle kategorie 50 či 100 m. V březnu budou vybíhat běžkaři na tří až devítikilometrovou trať ze Skřítku a zkusí co nejrychleji, tentokrát bez lyží vyběhnout 1609m na Bludoveček.

 

 

V dubnu se bude z Koliby závodit na horských kolech. Na tratě 4.2, 7.5 a 9.5 km vyjedou však jen závodníci, kteří si nezapomenou doma přilbu. V květnu se bude bloudit s mapou okolo Koliby. Délka trati 1,5 – 2,5 km a domácí prostředí jsou zárukou šťastného návratu všech orientačních běžců.

 

 

Podmínkou hodnocení v soutěži Odyssea je účast v duatlonu, který proběhne v květnu na Krásném. Připraveny jsou tratě o délce 1 a 2 km.

 

Informace k Odyssee můžete získat na:

Jaroslav Ženčák
OA Šumperk
tel.: 731 543 066
e-mail: jaroslav.zencak@oa-sumperk.cz

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.11.2007 17:08
Titulek: Odyssea
Autor: pozorovatel sportovec
42
To je sport a soutěž jen pro otrlé sportovce.Kteří navíc nevědí co s volným časem.Ale je to vždycky lepší než hrát automaty,případně pokuřovat marihuanu.
Reagovat
Datum: 15.11.2007 09:48
Titulek: Re: Odyssea
Autor: rosta
17
Co to kecas za nesmysly?tohle je prave vec kterou muze delat kdokoliv a je jedno jstli je to vrcholovej sportovec behajici za duklu Praha, ucitel nebo malej kluk kterej si chce zazavodit. Vubec to neni o tom jestli je nekdo otrlej sportovec nebo ne..a jestli povazujes ucast na podobne akce za mrhani se svym volnym casem tak ses peknej debilek a opravdu jen pozorovatel z gauce. Siroko daleko takovahle soutez urcena prvotne pro skolaky neni a za tento napad a provozovani patri p.Zencakovi aspol obrovskej dik
Reagovat
Datum: 16.11.2007 16:04
Titulek: Odyssea
Autor: Ondra
20
Taky jsem se před pár lety zúčastňoval téhle akcičky, někdy to bylo opravdu o držku. Akorát ty běžky v březnu mi připadnou riskantní kvůli počasí.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).