SPORT

Odyssea pokračovala během na lyžích

11. března 2008, 03:00, Jaroslav Ženčák
Odyssea pokračovala během na lyžích Šumperk - Dne 2. března pořadatelům běžkařské části Odyssey 2008 přálo počasí. Přes déšť v nižších polohách, na Bukové hoře (Čenkovice) dopoledne sněžilo a ničivá vichřice se utišila. Závod na běžkách v nejmladší kategorii vyhrála Tereza Jílková, v dorostenecké byl nejrychlejší Štěpán Roubalík a dospělým účastníkům ujel Radek Roubalík (všichni ze ZŠ Těšetice).

Další etapou Odyssey 2008 bude 30. března -   Běh na Bludoveček.

Výsledková listina: Běh na lyžích


I - H … 1997 - 96 - 1650 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
1.  Jakub Vítoňský 96 ZŠ Těšetice 13:27 17 x 17 0 0 0 0 17 1. - 2.
x Roman Křupka 96 ZŠ BN Zábřeh x x 17 x 0 0 0 0 17 1. - 2.
x Ondřej Špůrek 97 PK Zábřeh x x 15 x 0 0 0 0 15 3.
x Martin Václavek 98 ZŠ BN Zábřeh x x 13 x 0 0 0 0 13 4.
x Ondřej Pospíšil 97 ZŠ Těšetice x x 12 x 0 0 0 0 12 5.
x Ondřej Kriegler 98 ZŠ BN Zábřeh x x 11 x 0 0 0 0 11 6.
                           
I - D … 1997 - 96 - 1650 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
x Hana Horvátová 97 ZŠ BN Zábřeh x x 17 x 0 0 0 0 17 1.
x Lucie Haltmarová 96 PK Zábřeh x x 15 x 0 0 0 0 15 2.
x Veronika Bednarská 97 6. ZŠ Šumperk x x 13 x 0 0 0 0 13 3.
x Eva Pláničková 97 PK Zábřeh x x 12 x 0 0 0 0 12 4.
x Zuzana Kašparová ? 3. ZŠ Šumperk x x 11 x 0 0 0 0 11 5.
x Lucie Doskočilová 96 ZŠ BN Zábřeh x x 10 x 0 0 0 0 10 6.
                           
II - H … 1995 - 94 - 1650 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
x Petr Horvát 94 PK Zábřeh x x 17 x 0 0 0 0 17 1.
x Vašek Schvab 95 ZŠ BN Zábřeh x x 15 x 0 0 0 0 15 2.
x Lukáš Švoma 94 ZŠ BN Zábřeh x x 13 x 0 0 0 0 13 3.
x Jiří Černý 95 ZŠ BN Zábřeh x x 12 x 0 0 0 0 12 4.
x Filip Kozák 94 ZŠ Těšetice x x 11 x 0 0 0 0 11 5.
                           
II - D … 1993 - 94 -1650 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
1. Tereza Jílková 94 ZŠ Těšetice 12:41 17 x 17 0 0 0 0 17 2. - 3.
2. Květa Mašláňová 95 ZŠ Těšetice 14:28 15 13 15 0 0 0 0 28 1.
x Eliška Jarmarová 95 PK Zábřeh x x 17 x 0 0 0 0 17 2. - 3.
x Venda Vašíčková 94 ZŠ BN Zábřeh x x 15 x 0 0 0 0 15 4.
x Martina Ševčíková 94 Gymnázium Šumperk x x 12 x 0 0 0 0 12 5.
x Dominika Krieglerová 95 ZŠ BN Zábřeh x x 11 x 0 0 0 0 11 6.
                           
III - H … 1993 - 92 - 3 300 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
1. Štěpán Roubalík 93 ZŠ Těšetice 16:00 17 13 17 0 0 0 0 30 1.
2. Roman Pospíšil 93 ZŠ Těšetice 27:00 15 x 15 0 0 0 0 15 3. - 4.
x Jan Slavický 92 6. ZŠ Šumperk x x 17 x 0 0 0 0 17 2.
x Jan Jílek 93 ZŠ BN Zábřeh x x 15 x 0 0 0 0 15 3. - 4.
x Tomáš Kohout 92 Webherna.com team x x 12 x 0 0 0 0 12 5.
                           
III - D … 1993 - 92 - 3 300 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
x Denisa Haltmarová 93 PK Zábřeh x 17 17 x 0 0 0 0 17 1.
                           
IV - H … 1991 - 90 - 4 950 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
1. Petr Linhart 91 OA Šumperk 32:31 17 x 17 0 0 0 0 17 1. - 2.
x Marek Vlk ? Gymnázium Šumperk x x 17 x 0 0 0 0 17 1. - 2.
x Jakub Dolanský ? Gymnázium Šumperk x x 15 x 0 0 0 0 15 3.
x Martin Blažek ? Zábřeh x x 13 x 0 0 0 0 13 4.
x Přemek Hnilica 91 Masters x x 12 x 0 0 0 0 12 5.
x Jan Kostecký 91 Webherna.com team x x 11 x 0 0 0 0 11 6.
                           
IV - D … 1991 - 90 - 3 300 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
x Markéta Bednářová 90 PK Zábřeh x x 17 x 0 0 0 0 17 1.
                           
V - H … 1989  - 69 - 4 950 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
x Jiří Schön 83 Frysport team x x 17 x 0 0 0 0 17 1.
x Zdeněk Zimmermann ? Šumperk x x 15 x 0 0 0 0 15 2.
x Jaroslav Jelínek 78 Šumperk x x 13 x 0 0 0 0 13 3.
x Jaroslav Kašpar ? Severka Šumperk x x 12 x 0 0 0 0 12 4.
x Jiří Koutný ? Zábřeh x x 11 x 0 0 0 0 11 5.
                           
V - D … 1989 - 74 - 3 300 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
1. Radka Štýbnarová 85 Zábřeh 20:35 17 17 17 0 0 0 0 34 1.
x Markéta Paloncýová 87 Salon Zdena Ruda/M. x x 15 x 0 0 0 0 15 2.
x Petra Krobotová 88 Slezská Univerzita x x 13 x 0 0 0 0 13 3.
x Kristýna Čulíková ? Zábřeh x x 12 x 0 0 0 0 12 4.
x Eva Krňávková ? Salon Zdena Ruda/M. x x 11 x 0 0 0 0 11 5.
                           
VI - H … 1968 a starší - 4 950 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
1. Radovan Roubalík 64 ZŠ Těšetice 24:45 17 11 17 0 0 0 0 28 2.
2. Luděk Felkl 60 Maxidek 28:35 15 12 15 0 0 0 0 27 3.
3. Kvetoslav Vykydal 36 Gymnázium Šumperk 31:37 13 10 13 0 0 0 0 23 5.
4. Pavel Ševčík 63 Salon Zdena Ruda/M. 33:24 12 17 12 0 0 0 0 29 1.
5. Petr Unger 46 SOŠ Šumperk 35:33 11 13 11 0 0 0 0 24 4.
x Jiří Bednarský 62 ? x x 15 x 0 0 0 0 15 6.
                           
VI - D … 1973 a starší -3 300 m                    
Pořadí Jméno a příjmení Nar. Škola Čas Body P L B K O D Σ Poř. Odyssea
x Ivana Kašparová 69 Severka Šumperk x x 17 x 0 0 0 0 17 1.
x Maria Chmelařová 63 Salon Zdena Ruda/M. x x 15 x 0 0 0 0 15 2.
x Zdenka Tonová 58 Salon Zdena Ruda/M. x x 13 x 0 0 0 0 13 3.
x Jarmila Felklová 60 Salon Zdena Ruda/M. x x 12 x 0 0 0 0 12 4.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).