SPORT

Začalo play off Šumperské florbalové ligy

2. března 2013, 14:27, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk – V Šumperské florbalové lize začaly vyřazovací boje.
První utkání mělo být jasnou záležitostí. Včelky Medulky však proti Puzzlers v první polovině zápasu nepotvrzovaly roli favorita a soupeř ledabylou hru hráčů v růžovém trestal. Po dvou brankách Fišera a velmi nebezpečného Tempíra vedl outsider 4:1. Ve druhé půli už hráči Včelek přidali, ale přesto se dlouho nemohli prosadit proti houževnaté obraně Puzzlers. Nakonec však díky lepším kombinačním schopnostem a také pro velkou únavu bojujících Puzzlers strhli vedení na svou stranu. Konečný výsledek 10:4 je pro velmi dobře hrající Puzzlers velmi krutý.

Včelky Medulky – Puzzlers  10:4


Podobný průběh mělo i druhé čtvrtfinále, ve kterém se utkaly týmy Lazy Swines a King Size. Druhý tým po základní části Lazy Swines musel rovněž otáčet velmi nepříznivý poločasový stav, když King Size vedli 3:0. Poté hráči Swiní zabojovali a nepovolili soupeři už ani jeden gól. Sami jich naopak nastříleli hned šest a podobně jako Medulkám se jim povedl obrat. Získali tak vedení v sérii.

Lazy Swines – King Size  6:3


V zápase Párků s Vychlazenou 11 se očekával vyrovnaný průběh. Párci však byli od začátku do konce lepším týmem. Rychle vedli 3:0 a Jedenáctka jen dotahovala zásluhou Vlka a Dohnala. Párci poté znovu zapnuli vyšší rychlostní stupeň a zvýšili až na rozdíl pěti branek. Utkání se pak v poklidu dohrálo a na konci svítil na tabuli konečný stav 8:4.

Párci – Vychlazená 11  8:4


Poslední čtvrtfinále bylo bitvou mezi Metelesku Blesku a Icemany. Icemani se sice dostali do vedení zásluhou Šíbla, ale poté už tahali za kratší konec. Ve tvrdém utkání se hráči Metelesku Blesku v pruhovaných dresech drželi pořád ve vedení a Icemani dokázali snižovat vždy jen na rozdíl jedné branky. Florbalisté Metelsku Blesku, kteří byli po základní části na pátém místě, nakonec vyhráli 8:6.

Metelesku Blesku – Icemani  8:6


Druhá a poslední utkání čtvrtfinálových sérií se hrají příští pátek od 18.30 v hale Obchodní akademie. V případě vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy rozhodnou o postupujícím samostatné nájezdy.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.