KULTURA

Odstartoval prodej lístků na Blues Alive

15. září 2014, 09:00, téma BLUES, jan
Odstartoval prodej lístků na Blues Alive Šumperk - Vstupenky na koncerty velkých hvězd americké i evropské bluesové scény, které uvede 19. ročník největší domácí přehlídky tohoto žánru Blues Alive, jsou už k mání. Zatímco na internetových stránkách festivalu je online nakupování lístků v plném proudu, přímý prodej vstupenek začal tento týden.
„Zájem o koupi vstupenek přes internet je značný, a proto s dostatečným předstihem dáváme lístky do běžného předprodeje, aby místní příznivci blues měli možnost zakoupit lístky pohodlně a včas,” uvedl ředitel festivalu Vladimír Rybička.
Permanentka na sobotu a neděli, jejíž součástí je i CD s vybranými nahrávkami z loňského ročníku, stojí stejně jako vloni 790 Kč. Za 470 resp. 570 Kč jsou v prodeji lístky na oba hlavní koncerty. Vstupné na úvodní páteční koncert bratří Morganfieldů bylo stanoveno na 390 Kč. Nedělní odpolední koncert v H-clubu přijde fanoušky na 90 Kč.
Předprodej probíhá v pokladně DK Šumperk, která je otevřena od pondělí do pátku mezi 14. a 18. hodinou.

V Šumperku zahrají synové Muddyho Waterse

Mezinárodní festival Blues Alive se uskuteční ve dnech 14.-16. listopadu. Během tří dní představí více než dvě desítky účinkujících. Mezi nimi se objeví zmiňovaní synové Muddyho Waterse Mud a Big Bill, finské duo Black River Bluesman and Bad Mood Hudson, norská kapela Thornbjorn Risager and The Black Tornado či americký zpěvák a hráč na foukací harmoniku John Németh. Největšími jmény závěrečného nedělního koncertu pak budou bezesporu Samantha Fish, Mike Zito a Otis Taylor, jedna z nejvýznamnějších osobností současného blues. 
Více na bluesalive.cz

Foto: Zosia Matysik

Jedna z nejvýznamnějších osobností současného blues Otis Taylor bude hlavním magnetem šumperského bluesového festivalu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.