ZPRAVODAJSTVÍ

Odejděte z Džemfestu s novými sluchátky

17. října 2016, 13:05, redakce, placená reklama
Odejděte z Džemfestu s novými sluchátky Šumperk - Festival Džemfest, který vyvrcholí v pátek 21. října v DK Šumperk, chystá pro hudební fanoušky novinku. Kdo se staví během večera ve stánku TDK pro soutěžní kupón, může získat špičková sluchátka značky TDK.

„Ve spolupráci s místní firmou Epcos připravujeme soutěž o patnáct kusů kvalitních sluchátek. Zároveň návštěvníci v případě zájmu získají informace o pracovních příležitostech v této stabilní šumperské společnosti,“ uvedl za pořadatele Tomáš Patný.

Na Džemfestu zahrají tento pátek kapely Buty, Jelen, O5 a Radeček, Atmo music a další.

Více informací na Dzemfest.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.