ZPRAVODAJSTVÍ

Odejděte z Džemfestu s novými sluchátky

17. října 2016, 13:05, redakce, placená reklama
Odejděte z Džemfestu s novými sluchátky Šumperk - Festival Džemfest, který vyvrcholí v pátek 21. října v DK Šumperk, chystá pro hudební fanoušky novinku. Kdo se staví během večera ve stánku TDK pro soutěžní kupón, může získat špičková sluchátka značky TDK.

„Ve spolupráci s místní firmou Epcos připravujeme soutěž o patnáct kusů kvalitních sluchátek. Zároveň návštěvníci v případě zájmu získají informace o pracovních příležitostech v této stabilní šumperské společnosti,“ uvedl za pořadatele Tomáš Patný.

Na Džemfestu zahrají tento pátek kapely Buty, Jelen, O5 a Radeček, Atmo music a další.

Více informací na Dzemfest.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.