ZPRÁVY

Ochutnejte království nebeské v Hotelu Dlouhé Stráně

13. listopadu 2013, 23:59, téma OCHUTNEJTE JESENÍKY, redakce, placená reklama
Ochutnejte království nebeské v Hotelu Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou - Moderní trendy, krajové speciality v podobě slezské kuchyně a místní suroviny pro jejich přípravu nabízí restaurace Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Kdo neochutnal slezské království nebeské či slezskou bramboračku podávanou v rustikálním stylu, měl by za neobvyklými chutěmi zamířit právě do zdejší restaurace.

Slezské speciality se ve zdejším jídelníčku objevují nově od jara roku 2013. K přípravě pokrmů využívají tamní kuchaři také suroviny se značkou JESENÍKY originální produkt ®. Tradiční slezské recepty se budou v jídelníčku obměňovat, aby hosté, kteří sem míří opakovaně, mohli ochutnat slezskou kuchyni v mnoha jejích podobách.

Najít původní receptury není podle kuchařů restaurací zapojených do iniciativy Ochutnejte Jeseníky snadné. „Pomohli jsme si slezskou kuchyní. Vaříme ji od února a snažíme se pokrmy obměňovat. Před tím jsem podle takových receptů nevařil, ale není to až tak složité, navíc hostům chutná,“ pochvaluje si šéfkuchař Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou Pavel Gargulák. Tamní restaurace se nebojí se připravit ani brambory na loupačku s tvarohem a další skvělá a vydatná jídla nejvyšších moravských hor.

Nejoblíbenější mezi hosty, kteří zamíří do restaurace hotelu, jsou dezerty. Ty zde nabízejí v rámci krajových gastronomických specialit rovnou dva - lívanečky s borůvkami a zakysanou smetanou a neobvyklé bramborové placičky s povidly.

Hotel nabízí nejen speciality, ale také příjemné prostředí a moderní wellness centrum s bazénem s masážními tryskami a protiproudem, vířivkou a saunou, návštěvníci mají k dispozici i bowlingovou dráhu.

www.navstivtejeseniky.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).