ZPRÁVY

Ochutnejte království nebeské v Hotelu Dlouhé Stráně

13. listopadu 2013, 23:59, téma OCHUTNEJTE JESENÍKY, redakce, placená reklama
Ochutnejte království nebeské v Hotelu Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou - Moderní trendy, krajové speciality v podobě slezské kuchyně a místní suroviny pro jejich přípravu nabízí restaurace Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou. Kdo neochutnal slezské království nebeské či slezskou bramboračku podávanou v rustikálním stylu, měl by za neobvyklými chutěmi zamířit právě do zdejší restaurace.

Slezské speciality se ve zdejším jídelníčku objevují nově od jara roku 2013. K přípravě pokrmů využívají tamní kuchaři také suroviny se značkou JESENÍKY originální produkt ®. Tradiční slezské recepty se budou v jídelníčku obměňovat, aby hosté, kteří sem míří opakovaně, mohli ochutnat slezskou kuchyni v mnoha jejích podobách.

Najít původní receptury není podle kuchařů restaurací zapojených do iniciativy Ochutnejte Jeseníky snadné. „Pomohli jsme si slezskou kuchyní. Vaříme ji od února a snažíme se pokrmy obměňovat. Před tím jsem podle takových receptů nevařil, ale není to až tak složité, navíc hostům chutná,“ pochvaluje si šéfkuchař Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou Pavel Gargulák. Tamní restaurace se nebojí se připravit ani brambory na loupačku s tvarohem a další skvělá a vydatná jídla nejvyšších moravských hor.

Nejoblíbenější mezi hosty, kteří zamíří do restaurace hotelu, jsou dezerty. Ty zde nabízejí v rámci krajových gastronomických specialit rovnou dva - lívanečky s borůvkami a zakysanou smetanou a neobvyklé bramborové placičky s povidly.

Hotel nabízí nejen speciality, ale také příjemné prostředí a moderní wellness centrum s bazénem s masážními tryskami a protiproudem, vířivkou a saunou, návštěvníci mají k dispozici i bowlingovou dráhu.

www.navstivtejeseniky.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.