ZPRÁVY

Ochutnejte Jeseníky s dotekem slunné Itálie

20. listopadu 2013, 23:59, téma OCHUTNEJTE JESENÍKY, redakce, placená reklama
Ochutnejte Jeseníky s dotekem slunné Itálie Zábřeh - Na jídla kořeněná slunnou Itálií i na krajové speciality láká v Zábřeze restaurace Galleria Ristorante Napoletana. Víkendy probíhají ve znamení speciálních gastronomických akcí. Milovníci čerstvých ryb by měli do restaurace zamířit vždy ve čtvrtek.

Galleria Napoletana je italská restaurace, přesto i zde mohou zákazníci ochutnávat Jeseníky. Základem speciálního menu jsou místní suroviny jako ovčí sýr z rodiné farmy Hrdličkových z Brníčka a jehněčí maso z Biojatek Marwin z Vysokých Žibřidovic. Chutě ovčího sýru se promítají v předkrmu, a to míchaném salátu s pomeranči a piniovými semínky. Hlavní chod z místního chovu představuje jehněčí hřbet s rozmarýnovou omáčkou, gratinovanými brambory a čerstvým špenátem. Obě suroviny nesou značku Jeseníky originální produkt, která garantuje kvalitu a místní původ.

Tato nekuřácká restaurace s dětským koutkem je ideální pro rodiny s dětmi, díky separátnímu salonku také pro různá rodinná setkání či srazy, letní terasa pro milovníky stolování pod širým nebem a hlavně pro všechny milovníky dobrého jídla a pití.


www.navstivtejeseniky.czDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).