ZPRAVODAJSTVÍ

Obyvatele Postřelmova ohrožuje agresivní beran

21. března 2017, 11:30, Vladimíra Bartoňová
Postřelmov - Strkanici s beranem museli před nedávnem podstoupit zábřežští městští strážníci. Do nedaleké obce Postřelmov, jehož bezpečnost mají také na starosti, je zavolal řidič, kterého beran potrkal při vystupování z auta. Podle místních to nebylo poprvé, co zvíře někoho napadlo.

 „Po krátké přetahované se policistům podařilo berana zahnat do ohrady, odkud utekl,“ okomentoval kuriózní zásah jedné z hlídek velitel městských strážníků Václav Doubrava. „Přes obecní úřad v Postřelmově se pak podařilo zjistit majitele, kterému stádo v ohradě na konci ulice U Mýta patří,“ vypichuje Doubrava podrobnosti z policejního zápisu.

Lidé se bojí

Podle zjištění redakce teď musí majitel výbojného skotu najít způsob, jak beranovi v dalších výletech do ulic Postřelmova zabránit. Kromě dalších opletaček s policií mu totiž aktuálně hrozí i spory s obyvateli vesnice, kteří mají strach o zdraví své i svých potomků. Dotyčná ohrada se totiž nachází v blízkosti relaxačně-odpočinkové zóny, kterou hojně využívají bruslaři nebo rodiče s malými dětmi.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 22.3.2017 16:56
Titulek: policejní beran zasahuje
Autor: Nanosekunda ®
27
tak ať ho ti fízli vemou do služby:), respekt u lidí už má, fyzicky je na tom dobře a odvaha a drzost mu zjevně taky nechybí...
už to vidím: pomáhat a chránit be-e-e-e-ééé :)
Reagovat
Datum: 23.3.2017 03:09
Titulek: Re: policejní beran zasahuje
Autor: Doping
26
Čeká se až někomu beran přerazí páteř.
Reagovat
Datum: 25.3.2017 09:29
Titulek: Bez titulku
Autor: jack
11
140
Slyšel jsem, že zranil místostarostu v Zábřehu. Ale to už před několika lety. Přímo do hlavy.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.