SPORT

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek

28. listopadu 2011, 22:44, téma BASKETBAL, rejdakce
Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek Šumperk - V konfrontaci dvou šumperských družstev, které hrají společnou soutěž, zvítězilo podle předpokladu zkušenější a fyzicky zdatnější družstvo Šumperka „A“, kde hrají hráčky s ligovými zkušenostmi.
 Za bojovnost musíme pochválit mladé hráčky z mužstva „B“, které tvoří z 80 % mladší a starší dorostenky. Minusem tohoto družstva bylo mnoho nepřesných přihrávek a překračování časového limitu pro střelbu. V družstvu „A“ byla nejužitečnější hráčkou Saša Čechová a v družstvu „B“ Renata Kohoutová. Obě tyto hráčky patří k oporám svých týmů.
Stínem utkání bylo nezaviněné zranění Martiny Zelené z „A“ družstva, která bude za čtrnáct dní citelně chybět v utkání s favoritem soutěže BK Havířov v souboji o první místo.


Sobota 26.11.2011
TJ Šumperk „A“ - TJ Šumperk „B“

87 : 46

Výsledek po čtvrtinách: 32:9, 43:25, 61:31
Střelci: Šumperk „A“
Čechová Alexandra 24 ( 4x za 3), Ševčíková Šárka 16, Zelená Martina 12, Valentová Petra 9 ( 1x za 3), Knířová Pavla 8, Vlková Soňa 7, Sládková Martina 4 (1x za 3) , Sládková Eva 1 x3, Krobotová Lucie 2, Klečková Iva 2.
Trestné hody: 10/6 t.j. 60 %
Trojky: celkem 7

zleva stojí: Ševčíková, Knířová, Vlková, Čechová,
klečí:
Sládková Martina, Krobotová, Zelená, Klečková,
s míči:
Sládková Eva a Valentová Petra

Střelci: Šumperk „B“
Kohoutová Renata 20 ( 2 x za 3), Volková Markéta 10 ( 1 x za 3), Hejlová Vendula 6, Zárubová Monika 4, Leštinská Petra 2, Brokešová Michaela 2, Bubeníková Barbora 2.
Trestné hody: 6/3 t.j. 50 %
Trojky: celkem 3
 
zleva stojí: Ladislavová, Volková, Brokešová, Bubeníková, Kohoutová, Leštinská
dolní řada: Hejlová, Zárubová,Vavříková a Bargelová

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).