SPORT

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek

28. listopadu 2011, 22:44, téma BASKETBAL, rejdakce
Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek Šumperk - V konfrontaci dvou šumperských družstev, které hrají společnou soutěž, zvítězilo podle předpokladu zkušenější a fyzicky zdatnější družstvo Šumperka „A“, kde hrají hráčky s ligovými zkušenostmi.
 Za bojovnost musíme pochválit mladé hráčky z mužstva „B“, které tvoří z 80 % mladší a starší dorostenky. Minusem tohoto družstva bylo mnoho nepřesných přihrávek a překračování časového limitu pro střelbu. V družstvu „A“ byla nejužitečnější hráčkou Saša Čechová a v družstvu „B“ Renata Kohoutová. Obě tyto hráčky patří k oporám svých týmů.
Stínem utkání bylo nezaviněné zranění Martiny Zelené z „A“ družstva, která bude za čtrnáct dní citelně chybět v utkání s favoritem soutěže BK Havířov v souboji o první místo.


Sobota 26.11.2011
TJ Šumperk „A“ - TJ Šumperk „B“

87 : 46

Výsledek po čtvrtinách: 32:9, 43:25, 61:31
Střelci: Šumperk „A“
Čechová Alexandra 24 ( 4x za 3), Ševčíková Šárka 16, Zelená Martina 12, Valentová Petra 9 ( 1x za 3), Knířová Pavla 8, Vlková Soňa 7, Sládková Martina 4 (1x za 3) , Sládková Eva 1 x3, Krobotová Lucie 2, Klečková Iva 2.
Trestné hody: 10/6 t.j. 60 %
Trojky: celkem 7

zleva stojí: Ševčíková, Knířová, Vlková, Čechová,
klečí:
Sládková Martina, Krobotová, Zelená, Klečková,
s míči:
Sládková Eva a Valentová Petra

Střelci: Šumperk „B“
Kohoutová Renata 20 ( 2 x za 3), Volková Markéta 10 ( 1 x za 3), Hejlová Vendula 6, Zárubová Monika 4, Leštinská Petra 2, Brokešová Michaela 2, Bubeníková Barbora 2.
Trestné hody: 6/3 t.j. 50 %
Trojky: celkem 3
 
zleva stojí: Ladislavová, Volková, Brokešová, Bubeníková, Kohoutová, Leštinská
dolní řada: Hejlová, Zárubová,Vavříková a Bargelová

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.