SPORT

Oblastní přebor – společná soutěž žen a dorostenek

7. listopadu 2011, 11:26, téma BASKETBAL, rejdakce
Šumperk - Šumperské ženy “B“ tvoří dorostenky ročníku 1992 až 1996. Dá se říct, že odehrály pohledné, bojovné utkání. Třetí čtvrtinu dokonce vyhrály 14 : 9. Družstvu chybí více spolehlivých střelkyň typu Renaty Kohoutové, která ač teprve prvním rokem st. dorostenka, se již mezi ženami dokáže prosadit.
"Rozehrávka našeho družstva si již dovede vytvořit dobré střelecké pozice, ale zbrklost a nepřesnost při zakončení jim nakonec svazují ruce. Každé odehrané utkání s tak silným soupeřem je pro nás velkým přínosem do budoucnosti. Účast v soutěži žen se dá přirovnat k zápasům dorostenecké ligy, kterou z důvodu nedostatku stejné věkové kategorie nemůžeme hrát," sdělil k zápasu Josef Sitař.
 

 

Sobota 5. 11. 2011

TJ Šumperk „B“ - SK UP Olomouc „B“
44 : 64
Výsledek po čtvrtinách: 14:21, 22:39, 36:48
Střelci: Kohoutová Renata 23 ( TH 12/8 a 1 x za 3), Leštinská Petra 13(TH 4/3 a 2 x za 3),
Hejlová Vendula 4, Ladislavová Michaela 2, Brokešová Michaela 2.
Trestné hody: 18/11 t.j. 61%


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).