KULTURA

O5 a Radeček zahrají v lázních

31. srpna 2016, 07:00, tyč
O5 a Radeček zahrají v lázních Bludov - Malebný lázeňský park v Bludově se stane dějištěm celovečerního koncertu populární kapely O5 a Radeček. Úspěšný rockový kvintet ze Šumperka vystoupí v areálu lázní v pátek 9. září od 20 hodin, ovšem hudební program vypukne již o hodinu dřív ve společnosti mladé talentované skupiny Trocha klidu, taktéž ze Šumperka.

 Vstupenky jsou již k mání na recepci lázní, cena lístku je pouze sto korun, v den akce podraží o padesátikorunu.
„V Bludově jsme kdysi pravidelně hrávali ještě jako folková kapela. Jezdili jsme tam na Portu a taky jsme si hraním na Bludovečku vydělávali u kolemjdoucích na naše první kytary. Těšíme se, že v Bludově zase po letech zahrajeme a také se těšíme na kratičkou cestu, která nám na rozdíl od jiných víkendů nepotrvá dlouhé hodiny, ale jen pár minut,“ uvedl zpěvák šumperské kapely Tomáš Polák.
O5 a Radeček odehrají v Bludově průřez dosavadní tvorbou, během koncertu zazní hity jako Vloupám se, Praha, Zůstaň nebo Máš mě na svědomí.


Foto: Ondřej Pýcha

Šumperská skupina O5 a Radeček vystoupí v Bludově. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).