KULTURA

O5 a Radeček zahrají v lázních

31. srpna 2016, 07:00, tyč
O5 a Radeček zahrají v lázních Bludov - Malebný lázeňský park v Bludově se stane dějištěm celovečerního koncertu populární kapely O5 a Radeček. Úspěšný rockový kvintet ze Šumperka vystoupí v areálu lázní v pátek 9. září od 20 hodin, ovšem hudební program vypukne již o hodinu dřív ve společnosti mladé talentované skupiny Trocha klidu, taktéž ze Šumperka.

 Vstupenky jsou již k mání na recepci lázní, cena lístku je pouze sto korun, v den akce podraží o padesátikorunu.
„V Bludově jsme kdysi pravidelně hrávali ještě jako folková kapela. Jezdili jsme tam na Portu a taky jsme si hraním na Bludovečku vydělávali u kolemjdoucích na naše první kytary. Těšíme se, že v Bludově zase po letech zahrajeme a také se těšíme na kratičkou cestu, která nám na rozdíl od jiných víkendů nepotrvá dlouhé hodiny, ale jen pár minut,“ uvedl zpěvák šumperské kapely Tomáš Polák.
O5 a Radeček odehrají v Bludově průřez dosavadní tvorbou, během koncertu zazní hity jako Vloupám se, Praha, Zůstaň nebo Máš mě na svědomí.


Foto: Ondřej Pýcha

Šumperská skupina O5 a Radeček vystoupí v Bludově. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).