KULTURA

O5 a Radeček zahrají v lázních

31. srpna 2016, 07:00, tyč
O5 a Radeček zahrají v lázních Bludov - Malebný lázeňský park v Bludově se stane dějištěm celovečerního koncertu populární kapely O5 a Radeček. Úspěšný rockový kvintet ze Šumperka vystoupí v areálu lázní v pátek 9. září od 20 hodin, ovšem hudební program vypukne již o hodinu dřív ve společnosti mladé talentované skupiny Trocha klidu, taktéž ze Šumperka.

 Vstupenky jsou již k mání na recepci lázní, cena lístku je pouze sto korun, v den akce podraží o padesátikorunu.
„V Bludově jsme kdysi pravidelně hrávali ještě jako folková kapela. Jezdili jsme tam na Portu a taky jsme si hraním na Bludovečku vydělávali u kolemjdoucích na naše první kytary. Těšíme se, že v Bludově zase po letech zahrajeme a také se těšíme na kratičkou cestu, která nám na rozdíl od jiných víkendů nepotrvá dlouhé hodiny, ale jen pár minut,“ uvedl zpěvák šumperské kapely Tomáš Polák.
O5 a Radeček odehrají v Bludově průřez dosavadní tvorbou, během koncertu zazní hity jako Vloupám se, Praha, Zůstaň nebo Máš mě na svědomí.


Foto: Ondřej Pýcha

Šumperská skupina O5 a Radeček vystoupí v Bludově. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.