KULTURA

O5 a Radeček zahrají v lázních

31. srpna 2016, 07:00, tyč
O5 a Radeček zahrají v lázních Bludov - Malebný lázeňský park v Bludově se stane dějištěm celovečerního koncertu populární kapely O5 a Radeček. Úspěšný rockový kvintet ze Šumperka vystoupí v areálu lázní v pátek 9. září od 20 hodin, ovšem hudební program vypukne již o hodinu dřív ve společnosti mladé talentované skupiny Trocha klidu, taktéž ze Šumperka.

 Vstupenky jsou již k mání na recepci lázní, cena lístku je pouze sto korun, v den akce podraží o padesátikorunu.
„V Bludově jsme kdysi pravidelně hrávali ještě jako folková kapela. Jezdili jsme tam na Portu a taky jsme si hraním na Bludovečku vydělávali u kolemjdoucích na naše první kytary. Těšíme se, že v Bludově zase po letech zahrajeme a také se těšíme na kratičkou cestu, která nám na rozdíl od jiných víkendů nepotrvá dlouhé hodiny, ale jen pár minut,“ uvedl zpěvák šumperské kapely Tomáš Polák.
O5 a Radeček odehrají v Bludově průřez dosavadní tvorbou, během koncertu zazní hity jako Vloupám se, Praha, Zůstaň nebo Máš mě na svědomí.


Foto: Ondřej Pýcha

Šumperská skupina O5 a Radeček vystoupí v Bludově. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.