KULTURA

O pět hlasů se usmálo štěstí na kapelu Hra’n’ice

13. června 2018, 14:00, kra
O pět hlasů se usmálo štěstí na kapelu Hra’n’ice Region – Je rozhodnuto. Soutěž pro mladé kapely z našeho regionu zná vítěze. Titulem Objev roku Radia Haná se pyšní skupina Hra’n’ice z Hranic na Moravě. Její prvenství bylo opravdu hraniční - promo kampaň v hodnotě 200 tisíc korun vyhrála o pouhých pět hlasů.

 Na druhém místě skončila kroměřížská kapela Onmy a bronzovou příčku obsadila břeclavská skupina Emplane. Do soutěže se zapojily také kapely ze Šumperska a Zábřežska.
Kapely, které se umístily, vybrala z ohromného množství přihlášek, které přišly do soutěže,
tříčlenná porota ve složení Marek Berger (programový ředitel Radia Haná), Daniel Kašpar
(producent studia TA musica) a Ondřej Polák (autor hitů skupiny O5 a Radeček).
Trojice hudebních talentů se během května utkala v boji o přízeň posluchačů Radia Haná v internetovém hlasování. A na co se kapela Hra’n’ice může zaslouženě těšit? „Vítěz stráví dva víkendy v profi nahrávacím studiu TA musica v Zábřeze, kde natočí dva singly pod producentským dohledem kluků z kapely O5 a Radeček, kromě toho proběhne promo kampaň a nasazení jejich singlu v éteru Radia Haná,” uvedl programový šéf rádia Marek Berger. Kromě toho vítězná kapela vystoupí společně s kapelou O5 a Radeček na prestižním festivalu Džemfest a na akcích Radia Haná. Dále je čeká promo a rozhovory v regionálním Deníku a Olomoucké drbně.


Foto: archiv

Promo kampaň v hodnotě 200 tisíc korun vyhrála talentovaná kapela Hra’n’ice.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.