KULTURA

O pět hlasů se usmálo štěstí na kapelu Hra’n’ice

13. června 2018, 14:00, kra
O pět hlasů se usmálo štěstí na kapelu Hra’n’ice Region – Je rozhodnuto. Soutěž pro mladé kapely z našeho regionu zná vítěze. Titulem Objev roku Radia Haná se pyšní skupina Hra’n’ice z Hranic na Moravě. Její prvenství bylo opravdu hraniční - promo kampaň v hodnotě 200 tisíc korun vyhrála o pouhých pět hlasů.

 Na druhém místě skončila kroměřížská kapela Onmy a bronzovou příčku obsadila břeclavská skupina Emplane. Do soutěže se zapojily také kapely ze Šumperska a Zábřežska.
Kapely, které se umístily, vybrala z ohromného množství přihlášek, které přišly do soutěže,
tříčlenná porota ve složení Marek Berger (programový ředitel Radia Haná), Daniel Kašpar
(producent studia TA musica) a Ondřej Polák (autor hitů skupiny O5 a Radeček).
Trojice hudebních talentů se během května utkala v boji o přízeň posluchačů Radia Haná v internetovém hlasování. A na co se kapela Hra’n’ice může zaslouženě těšit? „Vítěz stráví dva víkendy v profi nahrávacím studiu TA musica v Zábřeze, kde natočí dva singly pod producentským dohledem kluků z kapely O5 a Radeček, kromě toho proběhne promo kampaň a nasazení jejich singlu v éteru Radia Haná,” uvedl programový šéf rádia Marek Berger. Kromě toho vítězná kapela vystoupí společně s kapelou O5 a Radeček na prestižním festivalu Džemfest a na akcích Radia Haná. Dále je čeká promo a rozhovory v regionálním Deníku a Olomoucké drbně.


Foto: archiv

Promo kampaň v hodnotě 200 tisíc korun vyhrála talentovaná kapela Hra’n’ice.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).