ZPRAVODAJSTVÍ

O ceny města je velký zájem

2. února 2016, 16:00, bav
Zábřeh - Zábřežská radnice se chystá ocenit osobnosti roku, a to podpořením návrhů, které jim jednotlivci i organizace poslali. Již tradiční ocenění za významný úspěch, čin či dlouhodobou práci pro město tentokrát obdrží rekordní počet lidí. Představeni budou na Reprezentačním plese města.

 „Letos jsme se rozhodli porušit zavedený systém a místo jednoho ocenění jich předat hned pět,“ okomentoval starosta František John letošní novinku v udělování Cen města. „Rozdělíme je mezi osobnosti z různých oblastí života ve městě,“ tlumočil John rozhodnutí městské tady, která se nominacemi zabývala na svém prvním lednovém zasedání.
„Návrhů letos přišlo nečekaně mnoho. Byla mezi nimi celá řada zajímavých osobností. V jaké oblasti působí, se veřejnost dozví během ocenění,“ slibuje John.
Na ceny města za rok 2015 byli nominováni fotografka Jitka Václavíková, moderátor Jindřich Solovský, profesionální hasič Tomáš Michal, ornitolog Bořivoj Holínek a sportovec David Jílek. Ceny převezmou během programu společenského plesu v sobotu 21. února.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.2.2016 06:46
Titulek: Jitka Václavíková ?
Autor: mp
43
Asi soudružka Václavíková teď fotografuje, ale já si ji pamatuji jako pravověrnou soudružku na pozici vedoucí školství v Zábřehu, kdy se chovala nechutně. Pro mě osobnost rozhodně není! I když uplynulo dost let, její chování v dřívějším režimu by nemělo být zapomenuto!
Reagovat
Datum: 3.2.2016 10:16
Titulek: Re: Jitka Václavíková ?
Autor: Soudruh katolík
34
Soudružka Václavíková teď leze do zadku maňasovi Johnovi, tak je potřeba ji odměnit...
Reagovat
Datum: 3.2.2016 09:14
Titulek: Jindrich Solovsky???
Autor: aNONYM
45
Tak ja si zase pamatuju jak soudruh Solovsky fackoval v hodinach prirodopisu spoluzaky a to i holky, kdyz nemely treba domaci ukol nebo za spatny zapis v sesite. Dodnes mi to utkvelo v pameti. Soudruha ucitele Solivskeho za osobnost nepovazuji!
Reagovat
Datum: 16.2.2016 10:34
Titulek: Re: Jindrich Solovsky???
Autor: zd
41
Každý má právo na svůj názor, otázkou je, zda i aNONYM může psát veřejně nepravdy. Naštěstí drtivá většina z těch, kteří Jindřicha znají, si jej může vážit.
Reagovat
Datum: 16.2.2016 15:03
Titulek: Re: Jindrich Solovsky???
Autor: Duo Yamaha Zdéňo!
25
Tak pane aNONYME, to je facka do pranice... Stejně jako je Duo jamaha kultůra jako bič . Přestože se v tom svém blábolu pan ředitel těžce dotačněztrátového kulturáku zamotal
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny WOHNOUT, která představí speciální akustický program v DK Šumperk v pátek 7. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí kytaristy skupiny Wohnout?

a) otec a syn
b) bratranci
c) bratři

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny PRIESSNITZ, která představí své nové a zároveň poslední album Beztíže v DK Šumperk v pátek 24. března, vyhráli Dušan Indra ze Šumperka, Vladěna Daňková ze Šumperka, Jana Hýžďalová ze Starého Města, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Šinkovský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.