KULTURA

Nuda nemá v Loučné šanci, zažene ji atraktivní program

19. července 2017, 09:00, ok
Nuda nemá v Loučné šanci, zažene ji atraktivní program Loučná nad Desnou - Dvoudenní slavnost s názvem Letní dny Loučné vypukne o víkendu v areálu místního zámeckého parku. Oblíbená akce, na kterou každý rok míří stovky lidí, láká i letos na pestrý a nabitý program.

 Zábavní akce odstartuje v pátek 21. července v šest hodin večer. Děti se mohou těšit na divadelní pohádku a zábavnou diskotéku. Dále u zámku vystoupí harmonikáři Duo Ježci a šumperská skupina Holátka. Po setmění kolem 21. hodiny se pod širým nebem rozzáří stříbrné plátno pohádkovou komedií Anděl Páně 2.
Hlavní program Letních dnů Loučné vypukne v sobotu už v 9 hodin ráno. „Na návštěvníky bude čekat jarmark, loutkové divadlo, ukázka výcviku psů, kouzelnické vystoupení, balónkový workshop, lanové aktivity, vystoupení s koňmi, ukázka hasičské techniky a mnoho dalšího,“ vypočítal z programu starosta Loučné Jaroslav Sembdner a dodal, že děti si užijí také skákací hrad, malování na obličej, tvořivé dílničky, jízdu na koních nebo aquazorbing.
Sobotní večer nabídne atraktivní koncertní program, v 18 hodin zahraje šumperský kvintet O5 a Radeček, poté raper Pekař z Liberce a nakonec ve 22 hodin plzeňská formace Děda Mládek Illegal Band.


Foto: Pavel Remeš

V sobotu zahraje v Loučné kapela O5 a Radeček.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.7.2017 16:14
Titulek: parkování
Autor: Josef
85
Nikde v okolí nebylo kde slušně zaparkovat - tak si takovou akci strčte někam......
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.