KULTURA

Nuda nemá v Loučné šanci, zažene ji atraktivní program

19. července 2017, 09:00, ok
Nuda nemá v Loučné šanci, zažene ji atraktivní program Loučná nad Desnou - Dvoudenní slavnost s názvem Letní dny Loučné vypukne o víkendu v areálu místního zámeckého parku. Oblíbená akce, na kterou každý rok míří stovky lidí, láká i letos na pestrý a nabitý program.

 Zábavní akce odstartuje v pátek 21. července v šest hodin večer. Děti se mohou těšit na divadelní pohádku a zábavnou diskotéku. Dále u zámku vystoupí harmonikáři Duo Ježci a šumperská skupina Holátka. Po setmění kolem 21. hodiny se pod širým nebem rozzáří stříbrné plátno pohádkovou komedií Anděl Páně 2.
Hlavní program Letních dnů Loučné vypukne v sobotu už v 9 hodin ráno. „Na návštěvníky bude čekat jarmark, loutkové divadlo, ukázka výcviku psů, kouzelnické vystoupení, balónkový workshop, lanové aktivity, vystoupení s koňmi, ukázka hasičské techniky a mnoho dalšího,“ vypočítal z programu starosta Loučné Jaroslav Sembdner a dodal, že děti si užijí také skákací hrad, malování na obličej, tvořivé dílničky, jízdu na koních nebo aquazorbing.
Sobotní večer nabídne atraktivní koncertní program, v 18 hodin zahraje šumperský kvintet O5 a Radeček, poté raper Pekař z Liberce a nakonec ve 22 hodin plzeňská formace Děda Mládek Illegal Band.


Foto: Pavel Remeš

V sobotu zahraje v Loučné kapela O5 a Radeček.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.7.2017 16:14
Titulek: parkování
Autor: Josef
80
Nikde v okolí nebylo kde slušně zaparkovat - tak si takovou akci strčte někam......
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).