SPORT

Nový Malín se bavil mládežnickým fotbalem, diváky zaujal „obojživelník“ Kryštof Knapp

7. února 2018, 14:00, Petr Fišer
Nový Malín se bavil mládežnickým fotbalem, diváky zaujal „obojživelník“ Kryštof Knapp Nový Malín - Nový Malín se celý víkend bavil mládežnickým fotbalem. Do dvou halových turnajů O pohár starosty obce zasáhlo 160 hráčů z nejrůznějších koutů regionu. Jeden vynikal nad ostatními nevšední univerzálností. Domácí talent Kryštof Knapp se v sobotu prostřílel k ceně určené pro nejgólovějšího kanonýra a v neděli byl při zápolení starší kategorie vyhlášen nejlepším brankářem!

 Pod dohledem pozorně pískajících rozhodčích Jana Provazníka, Jakuba Vejrosty a Jiřího Aberleho se za dva dny stihlo odehrát 56 zápasů. Šestnáct týmů se pralo o poháry, medaile, diplomy a věcné prezenty, snažení nejšikovnějších jedinců bylo odměněno plaketami pro nejlepší hráče. Slavnostní předávání měl pod palcem novomalínský starosta Josef Minář. „Máme radost, že naše pozvání přijaly oddíly ze širokého okolí. Dlouhodobě se věnují mládeži a pomáhají vést děti ke sportu. Pod jejich vedením získávají mnoho cenných zkušeností a dovedností, které následně využívají i v osobním životě,“ nešetřil chválou organizátor Aleš Knapp. „Pro hráče i početné fanouškovské publikum jsme připravili zajímavé ceny, bohaté občerstvení a atraktivní tombolu. Naše veškeré úsilí směřovalo k tomu, aby u nás všichni byli maximálně spokojeni,“ dodal Knapp.

ROČNÍK 2007 A MLADŠÍ

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Nový Malín – červená, 2. Ruda, 3. Nový Malín – modrá, 4. Libina, 5. Rovensko, 6. Štíty, 7. Hrabišín, 8. Loučná.
TURNAJOVÁ ELITA – nejlepší brankář: Vojtěch Vitásek. Nejlepší střelec: Kryštof Knapp (Nový Malín). Nejlepší hráč: Vojtěch Ošlejšek (Libina).

ROČNÍK 2005 A MLADŠÍ

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Libina, 2. Lesnice A, 3. Nový Malín – červená, 4. Velké Losiny, 5. Šternberk, 6. Štíty, 7. Lesnice B, 8. Nový Malín – modrá.
TURNAJOVÁ ELITA – nejlepší brankář: Kryštof Knapp (Nový Malín). Nejlepší střelec: Filip Beneš (Libina). Nejlepší hráč: Tomáš Herák (Štíty).

PODĚKOVÁNÍ POŘADATELŮ

Hráčům za úžasné výkony. Rodičům a příznivcům fotbalu za celodenní výdrž a hlasitou kulisu. Rozhodčím za spravedlivý přístup. Obci Nový Malín a rodičům dětí ze starší přípravky za pomoc, bez níž by se dvoudenní turnaj nepodařilo připravit. Hlavnímu partnerovi firmě TDK za podporu sportu.

Diváci i hráči si v Malíně užili parádní víkend.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.