KULTURA

Novoroční koncert Evy a Vaška

8. ledna 2012, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Zábřeh - Jedna z nejúspěšnějších pěveckých dvojic současnosti, Eva Dvořáčková a Vašek Ševčík, zamíří po necelém roce opět do Zábřehu, ve velkém sále kulturního domu vystoupí v neděli 15. ledna od 15 hodin.
Oba zpěváci si své početné publikum získali repertoárem, do něhož řadí především lidové písně, dechovky i populární hity, které si s chutí zazpívají všechny generace. „V programu novoročního hudebního turné Evy a Vaška se objeví osvědčené šlágry, ale i zbrusu nové písničky z nedávno vydaného CD s názvem Vyznání. Bude na každém, zda si vybere tanec, poslech nebo potěší své blízké písničkou na přání,“ uvedl ředitel kulturního domu Zdeněk David.

Vstupenky na tříhodinové taneční odpoledne s Evou a Vaškem lze stále zakoupit v infocentrech v Zábřehu, ve Štítech a Hanušovicích, mohelnické prodejně Darka a cestovní agentuře Atlas v Šumperku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.1.2012 00:15
Titulek: Eva a Vašek - PUNK'S NOT DEAD, vy volové !!!
Autor: RSDr. Rostislav Švehla
134
Eva a Vašek - PUNK'S NOT DEAD, vy volové !!!

http://www.youtube.com/watch?v=LxCrajsPwSE&feature=player_embedded# !!!
Reagovat
Datum: 9.1.2012 00:20
Titulek: Re: Eva a Vašek - PUNK'S NOT DEAD, vy volové !!!
Autor: RSDr. Rostislav Švehla
279
137
Gott, David, Moravanka !

Vážení voliči, vážené voličky !
Tenhlecten rock, punk atd., tihlecti všichni vlasatci nebo naopak vyholenci – to je všechno nástroj buržoasie. Je to nástroj zuřivých obhájců kapitalismu a demokracie, kteří chtějí ohlupovat lid, kteří chtějí odvést dělnickou třídu od třídního boje. :-((
My v naší vlasti jsme celé tohle spiknutí proti socialismu a míru včas odhalili : http://www.punk.cz/index.asp?menu=3&record=8736. A vší náš lid rychle pochopil, jaké nebezpečí naší vlasti hrozí, vší náš lid požádal Stranické a státní orgány o důrazný zásah proti škůdcům a zrádcům.
My jsme lidu vyhověli, protisocialistické a protistátní skupiny a kapely jsme zrušili. A lid měl opět klid na práci, klid na budování jistot a prosperity. Po celé naší vlasti zněly radostné písně Karla Gotta, Michala Davida, Moravanky a mnoha jiných pokrokových umělců. Ano, byla to krásná doba ! Nedivím se, že ji vší náš lid chce zpět. Po vítězných volbách opět přání lidu splníme. Opět budou znít písně našich předních umělců, opět budeme budovat opravdovou socialistickou svobodu, spravedlnost a solidaritu. A tančit, tančit se bude všude !

Nebudeme podporovat bulvár, nebudeme podporovat bigbít !(V. Jandák, 2009)
My jsme ten správnej tým ! *** Volte ČSSD, NS-LEV 21 a KSČM !
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

Soutěžní otázka:

Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

a) 8 alb, Black Threads
b) 9 alb, Transient
c) 7 alb, Amplify

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.