KULTURA

Novoroční koncert Evy a Vaška

8. ledna 2012, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Zábřeh - Jedna z nejúspěšnějších pěveckých dvojic současnosti, Eva Dvořáčková a Vašek Ševčík, zamíří po necelém roce opět do Zábřehu, ve velkém sále kulturního domu vystoupí v neděli 15. ledna od 15 hodin.
Oba zpěváci si své početné publikum získali repertoárem, do něhož řadí především lidové písně, dechovky i populární hity, které si s chutí zazpívají všechny generace. „V programu novoročního hudebního turné Evy a Vaška se objeví osvědčené šlágry, ale i zbrusu nové písničky z nedávno vydaného CD s názvem Vyznání. Bude na každém, zda si vybere tanec, poslech nebo potěší své blízké písničkou na přání,“ uvedl ředitel kulturního domu Zdeněk David.

Vstupenky na tříhodinové taneční odpoledne s Evou a Vaškem lze stále zakoupit v infocentrech v Zábřehu, ve Štítech a Hanušovicích, mohelnické prodejně Darka a cestovní agentuře Atlas v Šumperku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.1.2012 00:15
Titulek: Eva a Vašek - PUNK'S NOT DEAD, vy volové !!!
Autor: RSDr. Rostislav Švehla
98
Eva a Vašek - PUNK'S NOT DEAD, vy volové !!!

http://www.youtube.com/watch?v=LxCrajsPwSE&feature=player_embedded# !!!
Reagovat
Datum: 9.1.2012 00:20
Titulek: Re: Eva a Vašek - PUNK'S NOT DEAD, vy volové !!!
Autor: RSDr. Rostislav Švehla
234
118
Gott, David, Moravanka !

Vážení voliči, vážené voličky !
Tenhlecten rock, punk atd., tihlecti všichni vlasatci nebo naopak vyholenci – to je všechno nástroj buržoasie. Je to nástroj zuřivých obhájců kapitalismu a demokracie, kteří chtějí ohlupovat lid, kteří chtějí odvést dělnickou třídu od třídního boje. :-((
My v naší vlasti jsme celé tohle spiknutí proti socialismu a míru včas odhalili : http://www.punk.cz/index.asp?menu=3&record=8736. A vší náš lid rychle pochopil, jaké nebezpečí naší vlasti hrozí, vší náš lid požádal Stranické a státní orgány o důrazný zásah proti škůdcům a zrádcům.
My jsme lidu vyhověli, protisocialistické a protistátní skupiny a kapely jsme zrušili. A lid měl opět klid na práci, klid na budování jistot a prosperity. Po celé naší vlasti zněly radostné písně Karla Gotta, Michala Davida, Moravanky a mnoha jiných pokrokových umělců. Ano, byla to krásná doba ! Nedivím se, že ji vší náš lid chce zpět. Po vítězných volbách opět přání lidu splníme. Opět budou znít písně našich předních umělců, opět budeme budovat opravdovou socialistickou svobodu, spravedlnost a solidaritu. A tančit, tančit se bude všude !

Nebudeme podporovat bulvár, nebudeme podporovat bigbít !(V. Jandák, 2009)
My jsme ten správnej tým ! *** Volte ČSSD, NS-LEV 21 a KSČM !
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.