KULTURA

Novina: V Zábřehu zazpívá populární písničkář Jaromír Nohavica

24. února 2014, 17:53, Ondřej Polák
Novina: V Zábřehu zazpívá populární písničkář Jaromír Nohavica Zábřeh - Ze Zábřehu přišla radostná zpráva, která potěší především příznivce folkové muziky. Pořadatelům z místního kulturního domu se podařilo dojednat koncert Jarka Nohavici.

Populární legenda českého písničkářství, jejíž mnohé písničky zlidověly, vystoupí na samostatném koncertu ve velkém sále Zábřežské kulturní v úterý 8. dubna.

„Je to velký úspěch naší produkce a výsledek našeho několikaletého úsilí, kdy jsme se snažili Jarka Nohavicu do Zábřeha dostat. Velmi si vážíme toho, že zde máme možnost jeho koncert uspořádat. Věříme, že tak uděláme radost velkému množství lidí,“ jásá ředitel kulturního domu Zdeněk David.

V doprovodu kytary nebo heligonky představí Nohavica v Zábřehu většinu nejznámějších písní ze svého třicetiletého koncertního vystupování a snad i skladby z nového alba „Jarek Nohavica a přátelé“, které lze nyní objednávat na internetu.

Prodej vstupenek na Nohavicův koncert bude zahájen v pondělí 3. března v 8 hodin ráno. Vstupenky, v počtu maximálně šesti kusů na osobu, budou k mání v infocentrech v Zábřehu, Štítech a Hanušovicích, v šumperské cestovce Atlas a mohelnické prodejně Darka. Pořadatelé upozorňují, že místa v sále tentokrát nelze rezervovat.

Více na kulturak.info


Foto: Archív
Písničkář Jarek Nohavica koncertuje velmi zřídka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.