KULTURA

Novina: V Zábřehu zazpívá populární písničkář Jaromír Nohavica

24. února 2014, 17:53, Ondřej Polák
Novina: V Zábřehu zazpívá populární písničkář Jaromír Nohavica Zábřeh - Ze Zábřehu přišla radostná zpráva, která potěší především příznivce folkové muziky. Pořadatelům z místního kulturního domu se podařilo dojednat koncert Jarka Nohavici.

Populární legenda českého písničkářství, jejíž mnohé písničky zlidověly, vystoupí na samostatném koncertu ve velkém sále Zábřežské kulturní v úterý 8. dubna.

„Je to velký úspěch naší produkce a výsledek našeho několikaletého úsilí, kdy jsme se snažili Jarka Nohavicu do Zábřeha dostat. Velmi si vážíme toho, že zde máme možnost jeho koncert uspořádat. Věříme, že tak uděláme radost velkému množství lidí,“ jásá ředitel kulturního domu Zdeněk David.

V doprovodu kytary nebo heligonky představí Nohavica v Zábřehu většinu nejznámějších písní ze svého třicetiletého koncertního vystupování a snad i skladby z nového alba „Jarek Nohavica a přátelé“, které lze nyní objednávat na internetu.

Prodej vstupenek na Nohavicův koncert bude zahájen v pondělí 3. března v 8 hodin ráno. Vstupenky, v počtu maximálně šesti kusů na osobu, budou k mání v infocentrech v Zábřehu, Štítech a Hanušovicích, v šumperské cestovce Atlas a mohelnické prodejně Darka. Pořadatelé upozorňují, že místa v sále tentokrát nelze rezervovat.

Více na kulturak.info


Foto: Archív
Písničkář Jarek Nohavica koncertuje velmi zřídka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.