SPORT

Nové česko-německé spojení! Veterán Zatloukal pojede dál

20. března 2019, 15:00, Petr Fišer
Nové česko-německé spojení! Veterán Zatloukal pojede dál Šumperk – Zatímco Tomáš Vejchoda sidecarcrossové závodění odstavil na vedlejší kolej, jeho šumperský parťák Miroslav Zatloukal si aktivní kariéru prodlouží o další sezónu. Bude speciální v tom, že vytvoří mezinárodní posádku se zahraničním jezdcem.

Po Vejchodově rozhodnutí pověsit helmu na hřebík bez angažmá dlouho nezůstal. Laso mu hodil ambiciózní pilot Adrian Peter z Německa. „Je to nadějný dvaadvacetiletý klučina. Pro mě to letos bude 22 let od prvního závodu, takže jsme na tom věkově stejně,“ vtipkoval Zatloukal. „Oba máme velkou motivaci a moc se na vzájemnou souhru těšíme. Jsem rád, že mě budou následovat i mechanici Josef Přibyl a Jiří Škabraha. Dále pokračuje i spolupráce s Promotorsportem bratrů Rozehnalových,“ odhalil syn slavného otce. „S Adrianem chceme absolvovat podniky mistrovství Německa, závody světového šampionátu a také některé akce z domácího seriálu,“ dodal.

K novému česko-německému spojení došlo na popud „osiřelého“ Petera. Zkušeného mitfáru oslovil poté, co jeho stálý kolega Patrick Leskow utrpěl zranění, které ho vyřadilo ze hry na delší dobu. „Podstoupil vyšetření kolena s nepříznivou diagnózou. Doba léčení se může protáhnout na celý rok. Motorka byla připravená, plánování bylo dokončeno a všechno ostatní bylo v přípravě. Proto se jednalo o zprávu, která nás hodně zarmoutila,“ posteskl si cílevědomý mladík. „Po mnoha úvahách, telefonních hovorech a textových zprávách jsme se domluvili s českým top spolujezdcem. Po tréninku s ním a několika dnech reflexe jsme se rozhodli jít do nové sezóny společně. Naše odhodlání je obrovské,“ ujišťoval Adrian Peter.

PROGRAM MMČR 2019

30. BŘEZNA: Mohelnice. 4. KVĚTNA: Jinín. 26. KVĚTNA: Stříbro. 15. ČERVNA: Březová nad Svitavou. 29. ČERVNA: Dobřany. 22. ZÁŘÍ: Kramolín. 12. ŘÍJNA: Horní Újezd. DRUŽSTVA: 18. srpna – Dalečín.

Novým parťákem Miroslava Zatloukala (vlevo) se stal Němec Adrian Peter.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.3.2019 09:38
Titulek: Bez titulku
Autor: Šumperák
11
Přejeme hodně úspěchů a v Mohelnici budeme určitě fandit...👍
Reagovat
Datum: 24.3.2019 19:55
Titulek: bejvavalo
Autor: Krajan
10
A co takhle Vybíral & Smoldas?
Reagovat
Datum: 25.3.2019 08:17
Titulek: vává
Autor: Joel Robert
Mira Hroch, Josef Bojko, Riedl z Bludova...
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Do kin míří film Yesterday. Víte jaké to je, když jste jediný člověk na světě, který zná písničky The Beatles? Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Šunmerské kino OKO ho promítne ve čtvrtek 27. června. Tři z vás mohou být u toho, když správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Jaký film nenatočil režisér Danny Boyle?
a) Milionář z chatrče
b) Trainspotting
c) Jobs

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, vyhrávají: Květa Dvořáková z Velkých Losin, Petra Brachtlová z Libiny a Bronislava Nečesaná z Mohelnice. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně Kulturního domu.