ZPRÁVY

Nové byty a stavební parcely v Šumperku

4. září 2013, 08:22, téma PR, redakce, PR
Nové byty a stavební parcely v Šumperku V srpnu stavební společnost FORTEX - AGS, a.s., Šumperk dokončila inženýrské sítě k pozemkům v lokalitě Vodárna a připravuje výstavbu nových bytů v Šumperku.
Projekt s názvem Panorama zahrnuje 13 stavebních parcel pro individuální výstavbu rodinných domů v Šumperku. Podle informace z realitní kanceláře FORTEX REALITY zbývají k prodeji čtyři parcely.

Pro zájemce o nové byty společnost připravuje výstavbu 22 bytů a 5 nebytových prostor. Výstavba polyfunkčního domu „U Barborky“ v Šumperku bude zahájena v říjnu letošního roku a předpokládané dokončení je plánováno na prosinec 2014. Již v této době probíhají rezervace bytů a k prodeji zbývá 7 bytových jednotek. Bydlení je určeno i pro zájemce, kteří nedosáhnou na hypotéku. Mohou se stát členem bytového družstva a platit nájemné.

www.ubarborky.czByty pro seniory

V obci Nový Malín FORTEX - AGS, a.s. ve spolupráci s obecním úřadem plánuje výstavbu bytového domu pro seniory. V domě bude 8 bezbariérových moderních bytů 1+kk a 2+kk, samozřejmostí je výtah, terasy, balkony, k dispozici je i zahrada. Pro obyvatele jsou zajištěny sociální a zdravotní služby. O velkém zájmu seniorů o tento typ bydlení svědčí to, že v současné době jsou již všechny byty v této lokalitě rezervovány. Podobné projekty se připravují v dalších obcích, např. Sudkov, Hrabová, Ruda nad Moravou. Společnost FORTEX - AGS, a.s. plánuje v budoucnu výstavbu domů pro seniory také v Šumperku.

www.seniorskeapartmany.cz

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.