ZPRÁVY

Nové bydlení v Šumperku

3. září 2012, 00:00, téma PR, redakce, placená reklama
Nové bydlení v Šumperku Šumperk – Společnost FORTEX-AGS, a.s. vám představuje dva developerské projekty, z nichž jeden je ve fázi přípravy a druhý je již realizovaný.

V roce 2012 plánuje naše společnost zahájit rekonstrukci objektu v Šumperku na polyfunkční dům U Barborky.


 

Dům bude vystavěn ve velmi žádané lokalitě města Šumperk, blízko centra. Celá lokalita je výborně dopravně dostupná, disponuje kompletními službami.


Polyfunkční dům bude dispozičně řešen jako čtyřpodlažní. V nejnižším podlaží je plánováno 5 komerčních prostor s plochou 50 až 81 m², vhodných především pro drobné služby (kadeřnictví, kosmetika), případně jako kanceláře. Další tři podlaží budou sloužit k bydlení. Vyroste zde celkem 22 bytových jednotek s dispozicí od 1+kk po 3+kk a výměrou od 31 do 105 m². Většina bytů disponuje velkými balkony, byty ve 3. NP potom rozsáhlými, částečně zastřešenými terasami. Samozřejmostí je prostorný skladovací prostor v suterénu domu. Vnitřní vybavení jako podlahy, interiérové dveře, obklady, dlažby a sanitární vybavení budou otázkou výběru a vkusu každého zájemce. Naši pracovníci jsou připraveni realizovat vaše přání. K bytům budou k dispozici parkovací stání bezprostředně u domu.

Bližší informace vám rádi poskytneme v naší realitní kanceláři nebo na www.ubarborky.cz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Den otevřených dveří SENOVÁ II.

Další projekt je již realizován. Jsou to řadové rodinné domy v ulici Bojnická (za ul. Prievidzskou). Z osmi vystavěných domů jsou již dva prodány a dva rezervovány. Zbývající jsou vám k dispozici. Přijďte se podívat na vzorový dům. Den otevřených dveří se koná 14. 9. 2012 od 13 do 17 hodin.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FORTEX-AGS, a.s. Šumperk
FORTEX REALITY
Tel: 602 531 103, 583 310 350
www.fortexreality.czDoporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).