ZPRÁVY

Nová zážitková karta Jeseníky Pass začala sloužit návštěvníkům hor

8. července 2015, 16:05, redakce
Nová zážitková karta Jeseníky Pass začala sloužit návštěvníkům hor Šumperk - Více než sto dvacet slev, bonusů a netradičních zážitků přináší návštěvníkům jesenických hor nová zážitková karta Jeseníky Pass. Průlomová novinka v nejvyšších moravských horách začala turistům sloužit se začátkem letních prázdnin.

 „Jeseníky Pass přinese návštěvníkům hor celou řadu benefitů. Držitelé karty mohou využívat výhod od poskytovatelů toho nejlepšího, co Jeseníky v oblasti služeb nabízejí,“ představuje kartu hosta Andrea Závěšická, ředitelka Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu.
Do pilotní sezóny se podle Andrey Závěšické zapojilo osmdesát subjektů po celých Jeseníkách. „Díky kartě získají turisté nejen významné slevy a bonusy, ale také ojedinělé zážitky. Například u jednoho ze zapojených partnerů mohou navštívit neveřejné prostory včetně tajného schodiště,“ uvedla ředitelka projektu.

Veškeré podrobné informace ke kartě, seznam akceptačních a distribučních míst i přehled poskytovaných benefitů najdou zájemci na webových stránkách JesenikyPass.cz. Zde si mohou kartu také online objednat. Pro jednotlivce stojí 99 korun na sezónu, rodinná karta přijde na 199 korun. Zdarma pak kartu získají ubytovaní hosté v některých hotelech, penzionech a lázních v rámci „ubytovacích balíčků“.
„Kromě nejrůznějších slev, bonusů a nadstandardních benefitů bude Jeseníky Pass zároveň věrnostní kartou, na kterou mohou uživatelé dlouhodobě sbírat body,“ připomíná Andrea Závěšická. Ta zároveň dodala, že počet subjektů zapojených do systému není konečný a stále se zvyšuje. „Velmi nás zájem těší. V současné době přibývají skoro každý den noví poskytovatelé výhod pro držitele Jeseníky Passu,“ potvrdila Závěšická.

Destinační karta hosta je běžnou součástí nabídky turisticky atraktivních míst po celém světě a rychle se zabydluje také v mnoha lokalitách v ČR. Spuštění jednotné karty hosta Jeseníků připravuje Sdružení cestovního ruchu Jeseníky ve spolupráci s Olomouckým krajem. V loňském roce začala intenzivní příprava zavedení systému do specifických podmínek jesenických hor a proběhla také veřejná setkání se zástupci potenciálních zapojených subjektů a partnerů. Jeseníky Pass začne poprvé sloužit turistům během letní sezony 2015.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.7.2015 06:32
Titulek: Karta
Autor: X
82
Nezapomeňte dodat že je i jíná karta a to zdarma
Reagovat
Datum: 9.7.2015 07:54
Titulek: Re: Karta
Autor: Buch
67
109
Karta je výhodná pro nezaměstnané a bezdomovce. Ti mají na bloumání po horách atp. dost času. Je to náhradní aktivita za popelnicovou turistiku.
Reagovat
Datum: 9.7.2015 10:53
Titulek: Re: Karta
Autor: kac
74
A jaá jinou kartu máte na mysli?????
Reagovat
Datum: 9.7.2015 11:26
Titulek: Re: Karta
Autor: aNONYM
93
Jde o kartu Jeseníky Region Card. Ta vznikla vlastně z nutnosti, kdy už jesenické podnikatele nebavilo čekat, až se ta státem dotovaná parta kolem Závěšických rozkýve. Kdo z vás by vydržel 4 roky poslouchat sliby, jak jednou slavně kartu vydají?
Reagovat
Datum: 9.7.2015 11:30
Titulek: Re: Karta
Autor: aNONYM
86
Ještě dodám, že Jeseníky Region Card je zadarmo. Je to nejspíš proto, že se na ní nepotřebují živit nějací úředníci, ale jde čistě o podporu podnikání bez zbytečných vyžírků kolem.
Reagovat
Datum: 9.7.2015 13:54
Titulek: Re: Karta
Autor: Anonym
70
Pan aNONYM o kartě ví tolik, jakoby sám článek psal. aNONYM - REDAKCE
Reagovat
Datum: 9.7.2015 14:14
Titulek: Re: Karta
Autor: aNONYM
89
Už je mi tě líto, ale zase jsi naletěl. Čerpal jsem především z článků z Deníku a z toho, co jsem o obou kartách dřív četl. Tak se nezlob, že si se kvůli mně zase ztrapnil :)
Reagovat
Datum: 9.7.2015 19:36
Titulek: Re: Karta
Autor: Anonym
61
Možná naletěl pan aNONYM, když si myslí, že jsem naletěl, ale možná spíš naletěla :-P
Reagovat
Datum: 9.7.2015 20:31
Titulek: Re: Karta
Autor: aNONYM
101
Těžko mohl naletět, když článek nepsal, trochu myslet to chce ;)
Reagovat
Datum: 16.7.2015 12:13
Titulek: Re: Karta
Autor: :)
82
Milý Pane aNONYM,jsem rád, že čerpáte informace z deníků a máte takový přehled o novinkách ve svém regionu, jednou Vás za to někde určitě ocení pozicí šéfredaktora.Jak jistě ale asi víte, z deníků se nikdy nedočtete podrobnější okolnosti okolo událostí, o kterých se píše.Ohledně těchto dvou projektů se k Vám z deníků dostal pouhý zlomek informací, který je určen pro veřejnost, proto bych Vám doporučoval publikovat pouze názor na tento konkrétní projekt, reagoval na informace, které byli v konkrétním článku zveřejněny a nešířil spekulace o tom, jak a jaký další projekt vznikl, co se skrývá v pozadí a vůbec neřešil tyto rádoby výzvědné informace na podobných stránkách.Jestli je Váš názor natolik zaujatý proti někomu nebo něčemu, sdělte jej na místo, kde to bude mít smysl nebo svůj názor na oba systémy pište pod článek "Jaká karta se Vám líbí více"
Reagovat
Datum: 17.7.2015 05:13
Titulek: Re: Karta
Autor: Cyril
82
Spekulace vznikají tím, že některé informace nejsou zveřejněné. Pak má ovšem černého Petra informátor, protože neúplně informuje. aNONYM se chová zcela přirozeně. Co mu chybí to si doplní podle svého. Není to jen v tomto případě.
Reagovat
Datum: 18.7.2015 12:28
Titulek: Re: Karta
Autor: aNONYM
82
Pane Smajlíku, po vaší první větě jsem se těšil, jak mi ve zbytku toho dlouhého příspěvku vysvětlíte můj omyl. Bohužel jste se ale zařadil mezi ty, kteří dokážou napsat 10 řádků a přitom v nich nesdělit vůbec nic. Na vaše pouhé tajemné „všechno je jinak“ vám nenaletím :)
Reagovat
Datum: 19.7.2015 08:27
Titulek: Re: Karta
Autor: Ital
79
„všechno je jinak“... známá finta duševních ubožáků.
Reagovat