SPORT

Neuvěřitelný Ladislav Pliska: z Katalánska přivezl stříbro!

5. září 2018, 15:00, Petr Fišer
Neuvěřitelný Ladislav Pliska: z Katalánska přivezl stříbro! Barcelona – I když budou vzpěračské soutěže pokračovat až do konce roku, Ladislav Pliska má hlavní vrchol letošní sezóny za sebou. Reprezentant malého a skromného oddílu ze Šumperka se ve španělské Barceloně zapojil do mistrovství světa.

Ve věkové kategorii M60 a váhové skupině nad 105 kg zaznamenal obdivuhodný triumfální výsledek. Zaslouží za něj obrovské uznání. V katalánské metropoli vzepřel v trhu 81 kg. A protože v nadhozu dostal nad hlavu úctyhodných 115 kg, mohl se radovat z úžasné stříbrné medaile! Životním úspěchem vyrovnal historicky nejlepší result šumperského vzpírání v rámci světového šampionátu. V roce 1996 se stejným pozoruhodným počinem blýskl Miloslav Glíž. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.9.2018 11:54
Titulek: gratulace
Autor: Iveta
Velká gratulace p. Pliskovi!O to větší, za jakých podmínek trénuje.Je zajímavé,že naši bohatě dotovaní sportovci zdaleka nepodávají dobré výkony,ale ti co trénují ve skromných podmínkách a za své finance jsou i na mezinárodních závodech úspěšní.
Reagovat