SPORT

Neuvěřitelný Ladislav Pliska: z Katalánska přivezl stříbro!

5. září 2018, 15:00, Petr Fišer
Neuvěřitelný Ladislav Pliska: z Katalánska přivezl stříbro! Barcelona – I když budou vzpěračské soutěže pokračovat až do konce roku, Ladislav Pliska má hlavní vrchol letošní sezóny za sebou. Reprezentant malého a skromného oddílu ze Šumperka se ve španělské Barceloně zapojil do mistrovství světa.

Ve věkové kategorii M60 a váhové skupině nad 105 kg zaznamenal obdivuhodný triumfální výsledek. Zaslouží za něj obrovské uznání. V katalánské metropoli vzepřel v trhu 81 kg. A protože v nadhozu dostal nad hlavu úctyhodných 115 kg, mohl se radovat z úžasné stříbrné medaile! Životním úspěchem vyrovnal historicky nejlepší result šumperského vzpírání v rámci světového šampionátu. V roce 1996 se stejným pozoruhodným počinem blýskl Miloslav Glíž. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.9.2018 11:54
Titulek: gratulace
Autor: Iveta
Velká gratulace p. Pliskovi!O to větší, za jakých podmínek trénuje.Je zajímavé,že naši bohatě dotovaní sportovci zdaleka nepodávají dobré výkony,ale ti co trénují ve skromných podmínkách a za své finance jsou i na mezinárodních závodech úspěšní.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

A) Petr Zelenka
B) Vilma Cibulková
C) Aleš Cibulka

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.