SPORT

Neuvěřitelný Ladislav Pliska: z Katalánska přivezl stříbro!

5. září 2018, 15:00, Petr Fišer
Neuvěřitelný Ladislav Pliska: z Katalánska přivezl stříbro! Barcelona – I když budou vzpěračské soutěže pokračovat až do konce roku, Ladislav Pliska má hlavní vrchol letošní sezóny za sebou. Reprezentant malého a skromného oddílu ze Šumperka se ve španělské Barceloně zapojil do mistrovství světa.

Ve věkové kategorii M60 a váhové skupině nad 105 kg zaznamenal obdivuhodný triumfální výsledek. Zaslouží za něj obrovské uznání. V katalánské metropoli vzepřel v trhu 81 kg. A protože v nadhozu dostal nad hlavu úctyhodných 115 kg, mohl se radovat z úžasné stříbrné medaile! Životním úspěchem vyrovnal historicky nejlepší result šumperského vzpírání v rámci světového šampionátu. V roce 1996 se stejným pozoruhodným počinem blýskl Miloslav Glíž. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.9.2018 11:54
Titulek: gratulace
Autor: Iveta
Velká gratulace p. Pliskovi!O to větší, za jakých podmínek trénuje.Je zajímavé,že naši bohatě dotovaní sportovci zdaleka nepodávají dobré výkony,ale ti co trénují ve skromných podmínkách a za své finance jsou i na mezinárodních závodech úspěšní.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.