Neúspěšná sobota Mladých Draků

8. září 2008, 16:33, simi
Neúspěšná sobota Mladých Draků V sobotu chtěli hokejoví junioři Šumperku potvrdit páteční vítězství nad Pardubicemi. V cestě stála Mladá Boleslav. Dorostenci naopak potřebovali odčinit porážku z města automobilů na ledě libereckých Bílých Tygrů.
Šumperští junioři se do dalšího extraligového soupeře pustili s vervou a již ve 28. vteřině zvedal ruce nad hlavu Michal Peška, který po zmatku v obraně hostů nečekaně vystřelil a překvapil brankáře mladoboleslavských. Tentýž hráč se postaral také o druhou trefu utkání, když zužitkoval asistenci Malého. Boleslav se však nevzdala a ještě do konce třetiny vyrovnala. Nejprve se prosadil v přesilovce pět na tři Milotinský a necelou půlminutu před odchodem do kabin šťastně vyrovnal Lenč. Druhá část hry se ve své první polovině obešla bez branek. V 32. minutě ale vrátil vedení na stranu domácích Šoustal.

Avšak možná také díky nekoncentrovanosti Šumperku dokázala Mladá Boleslav opět vyrovnat a o čtyři minuty později dokonce strhla vedení na svou stranu znovu zásluhou Milotinského. V poslední třetině byla na Dracích znát zjevná snaha o vyrovnání, ale jejich hra byla spíše křečí a Boleslav trestala. Ve dvojnásobné početní převaze zvýšil Rys a o další minutu později dovršil hattrick Milotinský. Za Šumperk ještě v závěru zkorigoval Malý, ale to bylo z obou stran vše. Šumperk tak podlehl Mladé Boleslavi 4:6

Salith Šumperk - BK Mladá Boleslav 4:6

Těžkou úlohu měli při svém letošním druhém vystoupení také dorostenci. Ti na ledě Liberce prohráli první třetinu 0:2, nicméně zbraně nesložili a zásluhou proměněného trestného střílení Prokopce snížili na rozdíl jediné branky. Tento stav ale bohužel vydržel až do konce, a tak se Draci v prvním výjezdu na kluziště soupeřů bodového zisku nedočkali.

Bílí Tygři Liberec - Salith Šumperk 2:1

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.