SPORT

Neúspěšná sobota Mladých Draků

8. září 2008, 16:33, simi
Neúspěšná sobota Mladých Draků V sobotu chtěli hokejoví junioři Šumperku potvrdit páteční vítězství nad Pardubicemi. V cestě stála Mladá Boleslav. Dorostenci naopak potřebovali odčinit porážku z města automobilů na ledě libereckých Bílých Tygrů.
Šumperští junioři se do dalšího extraligového soupeře pustili s vervou a již ve 28. vteřině zvedal ruce nad hlavu Michal Peška, který po zmatku v obraně hostů nečekaně vystřelil a překvapil brankáře mladoboleslavských. Tentýž hráč se postaral také o druhou trefu utkání, když zužitkoval asistenci Malého. Boleslav se však nevzdala a ještě do konce třetiny vyrovnala. Nejprve se prosadil v přesilovce pět na tři Milotinský a necelou půlminutu před odchodem do kabin šťastně vyrovnal Lenč. Druhá část hry se ve své první polovině obešla bez branek. V 32. minutě ale vrátil vedení na stranu domácích Šoustal.

Avšak možná také díky nekoncentrovanosti Šumperku dokázala Mladá Boleslav opět vyrovnat a o čtyři minuty později dokonce strhla vedení na svou stranu znovu zásluhou Milotinského. V poslední třetině byla na Dracích znát zjevná snaha o vyrovnání, ale jejich hra byla spíše křečí a Boleslav trestala. Ve dvojnásobné početní převaze zvýšil Rys a o další minutu později dovršil hattrick Milotinský. Za Šumperk ještě v závěru zkorigoval Malý, ale to bylo z obou stran vše. Šumperk tak podlehl Mladé Boleslavi 4:6

Salith Šumperk - BK Mladá Boleslav 4:6

Těžkou úlohu měli při svém letošním druhém vystoupení také dorostenci. Ti na ledě Liberce prohráli první třetinu 0:2, nicméně zbraně nesložili a zásluhou proměněného trestného střílení Prokopce snížili na rozdíl jediné branky. Tento stav ale bohužel vydržel až do konce, a tak se Draci v prvním výjezdu na kluziště soupeřů bodového zisku nedočkali.

Bílí Tygři Liberec - Salith Šumperk 2:1
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).