ZPRÁVY

Nespokojená opozice požaduje mimořádné zastupitelstvo

4. března 2014, 06:06, téma MOHELNICE, Jaroslav Kropáč
Mohelnice - Opozice v Mohelnici chystá na tento měsíc mimořádné zastupitelstvo. Návrh na jeho svolání odevzdali nespokojení zástupci občanů na podatelnu městského úřadu před několika dny. Starostka Jana Zwyrtek Hamplová má teď tři týdny na to, aby termín mimořádného jednání veřejně oznámila.

„Důvodem pro svolání zastupitelstva je fakt, že zastupitelé nejsou vedením města informováni o dění v projektu výstavby kanalizace, nemáme zprávy o tom, jak se řídí městský zpravodaj a nedostáváme ani zprávy o projektu spalovny,“ vysvětluje opoziční zastupitel Antonín Navrátil. Pod listinu požadující mimořádné jednání zastupitelstva se podepsalo sedm zastupitelů. Na jednání budou mimo jiné požadovat společné prohlášení města ke kontroverznímu projektu mohelnické spalovny.

Chystají se personální změny

Podle informací Týdne na severu mají být dalším bodem na jednání mimořádného zastupitelstva personální změny v obsazení vedoucích postů radnice. Konkrétně má dojít k výměně některých radních. Personálních zemětřesení proběhlo v Mohelnici při posledním volebním období několik. Kromě střídání radních došlo i na výměnu samotných starostů.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 12.3.2014 10:53
Titulek: Cim driv tim lip
Autor: Marek
101
Splachnete je z radnice do tech kanalu! Mohelnici uz tihle vykutalenci v cele s JZH ublizili az az.
Reagovat
Datum: 18.3.2014 09:00
Titulek: Re: Cim driv tim lip
Autor: hanes
91
to se asi nepovede i kdyby se chtelo... kdyz uz dojde na lamani chleba tak se starostka hodi marod a je zase vysmata...otazka je jak dlouho bude marodit? ze ba do voleb??
Reagovat
Datum: 13.3.2014 14:41
Titulek: Udělali si mohelničtí Nezávislí zálusk na zpravodaj?
Autor: Martin Kabát
154
Ta slavná starostka zrušila diskusní fórum na městských webových stránkách, protože nemohla kontrolovat, jaké dotazy dostane. Nyní, kdy byla místo diskusního fóra zřízena rubrika Odpovědi na aktuální a nejčastější otázky občanů, starostka odpovídá jen na dotazy, které se jí hodí. Naposledy se jí to hodilo 6.ledna 2014.
Reagovat
Datum: 14.3.2014 08:09
Titulek: Re: Udělali si mohelničtí Nezávislí zálusk na zpravodaj?
Autor: Lawyer
73
Tak zrušit diskuzní fórum asi může. Ale pokud jí své dotazy pošlete oficiální cestou na adresu úřadu, zároveň Vaše stížnost obsahuje Vaše jméno, ke komu váš dotaz směřuje, co žádáte a výslovné dovolání se Zákona o svobodném přístupu k informacím, pak slavná paní starostka, ať chce nebo nechce, musí odpovědět do 15 dnů.
A Vám nic nebrání tyto dotazy a odpovědi někde (třeba i zde) zveřejnit.
Reagovat
Datum: 14.3.2014 10:25
Titulek: Re: Udělali si mohelničtí Nezávislí zálusk na zpravodaj?
Autor: aNONYM
83
Jinými slovy - „proč to dělat jednoduše, když to jde složitě“ :-)
Reagovat
Datum: 14.3.2014 11:34
Titulek: Re: Udělali si mohelničtí Nezávislí zálusk na
Autor: Lawyer
89
Jinými slovy - "proč hledat způsob jak něco udělat, když jednodušší je hledat důvody proč to udělat nejde" :-)
Reagovat
Datum: 16.3.2014 18:03
Titulek: Re: Udělali si mohelničtí Nezávislí zálusk na zpravodaj?
Autor: AntiLawyer
95
ak zaprvé musí reagovat do 30ti dnů a ta druhé, nikdo se tím nebude zabývat. Lidi ta mstivá zlá ženská nezajímá! Někdo jí napíše dotaz a ona na něj pošle toho svého invalidního důchodce - aby ho chytil pod krk, jako před časem jejího úhlavního nepřítele v zastupitelstvu a nyní největšího obhájce...nebo na něj rovnou podá trestní oznámení jako na svého kolegu, jak to nedávno přiznala přímo na zastupitelstvu v přímém přenosu. Na to asi nikdo není zvědav. A zda si Nezávislí udělali zálusk na Mohelnický zpravodaj? NO JISTĚ. JINAK BY NEZÁSIVSLÁ STAROSTKA NEZRUŠILA PÁR DNÍ PO PALÁCOVÉM PŘEVRATU REDAKČNÍ RADU, SVOU ŠVAGROVOU A LOUTKU BEZ NÁZORU NEPASOVALA NEJVYŠŠÍM ARBITREM ZPRAVODAJE A NEZAHLTILA STRÁNKY TOHOTO MÉDIA SVÝMI ČLÁNKY PODEPSANÝMI RED. ;o)
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).