SPORT

Nejsou góly, nejsou body. Fotbalistům Hrabišína zvlhnul střelecký prach

10. září 2014, 06:14, Petr Fišer
Nejsou góly, nejsou body. Fotbalistům Hrabišína zvlhnul střelecký prach Hrabišín - Je to jednoduché jako facka. Nejsou góly, nejsou body. Fotbalisté Hrabišína vyšli střelecky naprázdno už potřetí za sebou, po Bohdíkovu a Lesnici nedokázali přelstít ani pozornou obranu Dubicka. A protože v jednom případě sami inkasovali, prožili si sobotní odpoledne, na které nebudou vzpomínat zrovna v dobrém.

 I. B třída C
HRABIŠÍN – DUBICKO 0:1 (0:1)

Což o to, v prvním poločase byli aktivnější. Veškerá snaha ale vyznívala do ztracena z jednoho podstatného důvodu – nebyli schopni vyrobit finální produkt potřebné kvality. Pastyřík pálil z dvanácti metrů pánu bohu do oken, hlavička Michala Hejla se po prudkém centru Šimka provokativně zastavila o břevno. Toť vše.
Dubicko bylo daleko produktivnější. Ve 35. minutě dokázalo udeřit jako blesk z čistého nebe. Miroslav Grogar se s míčem nepáral, po domácím zaváhání se do něj opřel bez přípravy prudkým halfvolejem a brankář Netopil byl bez nároku. Hostující kanonýr mu nedal sebemenší šanci k tomu, aby na vzniklou situaci mohl úspěšně zareagovat.
Dubičtí fotbalisté po třech venkovních remízách v řadě prahli po premiérovém vítězství. Vedoucí gól je evidentně povzbudil, v úvodu druhé části přidali na intenzitě svého ofenzivního snažení. Po vyhraném osobním souboji mohl jejich náskok navýšit znovu Grohar, tentokrát ale na připraveného Netopila nevyzrál.
Ostrý hrot měl další možnost k vyniknutí po ideálním pasu Hrocha. To už se sobotní utkání blížilo ke svému závěru a domácí jedenáctce nezbývalo nic jiného, než za nepříznivého stavu otevřít hru. Tank Grohar ve velmi dobré příležitosti mířil těsně vedle.
Hrabišínu, který to kvůli několika velmi hlasitým kritikům s nepřející náturou nemá v domácím prostředí úplně jednoduché, nebylo v teplém odpoledni přáno. Neujal se trestný kop Faltýnka ani zakončení Davida Hejla. Do sítě se zamotala pouze dorážka Šimka po trestném kopu. Protože se ale nacházel v ofsajdovém postavení, domácí strana musela na vyrovnávací akt zapomenout.

HRABIŠÍN
R. Netopil – Faltýnek, D. Hejl, Kužílek, Pastyřík (Fidra) – Hofman (Z. Hejl), Zugar, Šimek, M. Lokšík, Žižka – M. Hejl.

DUBICKO
Kunčar – Šťastný, P. Kupka (Hajtmar), Vyboštok (Krejčí), Skácel – J. Bittner, J. Kupka, Plhák, T. Hroch, Jedelský (Prchala) – Grohar.

POZOR!
V aktuálním vydání týdeníku TÝDEN najdete informace o třiadvaceti mistrovských zápasech, které se odehrály v průběhu minulého týdne. Nové číslo je v prodeji od úterního rána.


Foto: Petr Fišer

Kapitáne, kam s tou lodí? Mužstvo kolem Jiřího Kužílka v posledních kolech přešlapuje na místě. Hlavně zásluhou střelecké impotence.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.