SPORT

Nejsou góly, nejsou body. Fotbalistům Hrabišína zvlhnul střelecký prach

10. září 2014, 06:14, Petr Fišer
Nejsou góly, nejsou body. Fotbalistům Hrabišína zvlhnul střelecký prach Hrabišín - Je to jednoduché jako facka. Nejsou góly, nejsou body. Fotbalisté Hrabišína vyšli střelecky naprázdno už potřetí za sebou, po Bohdíkovu a Lesnici nedokázali přelstít ani pozornou obranu Dubicka. A protože v jednom případě sami inkasovali, prožili si sobotní odpoledne, na které nebudou vzpomínat zrovna v dobrém.

 I. B třída C
HRABIŠÍN – DUBICKO 0:1 (0:1)

Což o to, v prvním poločase byli aktivnější. Veškerá snaha ale vyznívala do ztracena z jednoho podstatného důvodu – nebyli schopni vyrobit finální produkt potřebné kvality. Pastyřík pálil z dvanácti metrů pánu bohu do oken, hlavička Michala Hejla se po prudkém centru Šimka provokativně zastavila o břevno. Toť vše.
Dubicko bylo daleko produktivnější. Ve 35. minutě dokázalo udeřit jako blesk z čistého nebe. Miroslav Grogar se s míčem nepáral, po domácím zaváhání se do něj opřel bez přípravy prudkým halfvolejem a brankář Netopil byl bez nároku. Hostující kanonýr mu nedal sebemenší šanci k tomu, aby na vzniklou situaci mohl úspěšně zareagovat.
Dubičtí fotbalisté po třech venkovních remízách v řadě prahli po premiérovém vítězství. Vedoucí gól je evidentně povzbudil, v úvodu druhé části přidali na intenzitě svého ofenzivního snažení. Po vyhraném osobním souboji mohl jejich náskok navýšit znovu Grohar, tentokrát ale na připraveného Netopila nevyzrál.
Ostrý hrot měl další možnost k vyniknutí po ideálním pasu Hrocha. To už se sobotní utkání blížilo ke svému závěru a domácí jedenáctce nezbývalo nic jiného, než za nepříznivého stavu otevřít hru. Tank Grohar ve velmi dobré příležitosti mířil těsně vedle.
Hrabišínu, který to kvůli několika velmi hlasitým kritikům s nepřející náturou nemá v domácím prostředí úplně jednoduché, nebylo v teplém odpoledni přáno. Neujal se trestný kop Faltýnka ani zakončení Davida Hejla. Do sítě se zamotala pouze dorážka Šimka po trestném kopu. Protože se ale nacházel v ofsajdovém postavení, domácí strana musela na vyrovnávací akt zapomenout.

HRABIŠÍN
R. Netopil – Faltýnek, D. Hejl, Kužílek, Pastyřík (Fidra) – Hofman (Z. Hejl), Zugar, Šimek, M. Lokšík, Žižka – M. Hejl.

DUBICKO
Kunčar – Šťastný, P. Kupka (Hajtmar), Vyboštok (Krejčí), Skácel – J. Bittner, J. Kupka, Plhák, T. Hroch, Jedelský (Prchala) – Grohar.

POZOR!
V aktuálním vydání týdeníku TÝDEN najdete informace o třiadvaceti mistrovských zápasech, které se odehrály v průběhu minulého týdne. Nové číslo je v prodeji od úterního rána.


Foto: Petr Fišer

Kapitáne, kam s tou lodí? Mužstvo kolem Jiřího Kužílka v posledních kolech přešlapuje na místě. Hlavně zásluhou střelecké impotence.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.