ZPRAVODAJSTVÍ

Nejlepší studenty přijal starosta

4. července 2017, 17:00, bav
Zábřeh - Nejlepší žáci zábřežských základních škol absolvovali přijetí u starosty. Z rukou zástupců odboru školství obdrželi pamětní listy, dárky i poděkování za reprezentaci školy a města.

 Po zápise do pamětní knihy debatovali žáci se starostou Františkem Johnem. Tématem diskuze byl rozvoj města s jeho nejaktuálnějšími problémy, ale také konkrétní úspěchy, za které byli k ocenění nominováni. „Žákům patří velké poděkování nejen za výborné studijní výsledky, ale i za úspěchy na soutěžích sportovních, matematických, jazykových, uměleckých i jiných,“ okomentoval přijetí, které už má v Zábřehu dlouhodobou tradici, starosta John.
Zábřežské základky dosahují pozoruhodných výsledků v porovnání s krajskými i celorepublikovými konkurenty. Před nedávnem jsme čtenáře informovali například o vítězství zdejších žáků v dovednostní kutilské soutěži, kterou zaštiťovala Univerzita Palackého v Olomouci.


Foto: red

Zábřežští premianti se pravidelně schází na místní radnici.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.7.2017 19:55
Titulek: Velikost a kvalita fotek
Autor: Jakub Mrázek
Škoda, že se ještě na REJ nenaučili dávat obrázky tak, aby se po rozkliknutí zvětšily - a případně bylo možné někoho poznat ... nebo něco.
Reagovat
Datum: 6.7.2017 20:21
Titulek: Re: Velikost a kvalita fotek
Autor: VyLuxováno přizdisráči sommery
nepochopils, že podobné akce a články se vyrábí na zviditelňování populisty de Billa?
Reagovat