ZPRAVODAJSTVÍ

Nejlepší studenty přijal starosta

4. července 2017, 17:00, bav
Zábřeh - Nejlepší žáci zábřežských základních škol absolvovali přijetí u starosty. Z rukou zástupců odboru školství obdrželi pamětní listy, dárky i poděkování za reprezentaci školy a města.

 Po zápise do pamětní knihy debatovali žáci se starostou Františkem Johnem. Tématem diskuze byl rozvoj města s jeho nejaktuálnějšími problémy, ale také konkrétní úspěchy, za které byli k ocenění nominováni. „Žákům patří velké poděkování nejen za výborné studijní výsledky, ale i za úspěchy na soutěžích sportovních, matematických, jazykových, uměleckých i jiných,“ okomentoval přijetí, které už má v Zábřehu dlouhodobou tradici, starosta John.
Zábřežské základky dosahují pozoruhodných výsledků v porovnání s krajskými i celorepublikovými konkurenty. Před nedávnem jsme čtenáře informovali například o vítězství zdejších žáků v dovednostní kutilské soutěži, kterou zaštiťovala Univerzita Palackého v Olomouci.


Foto: red

Zábřežští premianti se pravidelně schází na místní radnici.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.7.2017 19:55
Titulek: Velikost a kvalita fotek
Autor: Jakub Mrázek
32
Škoda, že se ještě na REJ nenaučili dávat obrázky tak, aby se po rozkliknutí zvětšily - a případně bylo možné někoho poznat ... nebo něco.
Reagovat
Datum: 6.7.2017 20:21
Titulek: Re: Velikost a kvalita fotek
Autor: VyLuxováno přizdisráči sommery
21
nepochopils, že podobné akce a články se vyrábí na zviditelňování populisty de Billa?
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).