ZPRAVODAJSTVÍ

Nejkrásnější dívka Hané bydlí v Zábřeze

9. května 2017, 15:00, Vladimíra Bartoňová
Nejkrásnější dívka Hané bydlí v Zábřeze Zábřeh - Titulem Miss Haná, první vicemiss a Miss sympatie skončila soutěž o nejkrásnější středoškolačku Olomouckého kraje pro sedmnáctiletou Báru Hoškovou ze Zábřeha. Přidala je k letošnímu čtvrtému místu ze Sportovců roku města Zábřeha, loňskému pátému místu z mistrovství světa a třetímu z mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu. A právě mažoretkové sólo podle ní bylo to, čím porotu zaujala. Líbila se také divákům - zvolili ji Miss Face. Se svými 153 centimetry se do historie soutěže zapsala jako letošní nejmenší účastnice.

 „Přihlásila jsem se na popud babičky, která mi v těchto aktivitách hodně fandí,“ zhodnotila cestu, která k získání titulů vedla, Bára Hošková. „Zkušenosti jsem měla z Dívky roku, které jsem se opakovaně účastnila a v roce 2015 ji i vyhrála,“ dodala sympatická dlouhovláska, jež v Olomouci druhým rokem studuje grafický design a chce se věnovat oděvnímu návrhářství.
Pro dvanáct finalistek Miss OK 2017 byl v rámci soutěže nejdůležitější finálový večer. Dívky se na něj připravovaly celkem tři měsíce. Kromě soutěžních disciplín zahrnoval také rozhovor s moderátory Evou Decastelo a Miroslavem Šimůnkem. Díky Bářině bezprostřednosti si ho prý budou porota i moderátoři dlouho pamatovat.
„Absolvovaly jsme promenádu v plavkách i volnou disciplínu,“ zhodnotila průběh Bára Hošková. „Zvolila jsem mažoretkové sólo, tam jsem si byla nejvíc jistá. Další zážitek mám z promenády společenských šatů. Byla to pro mne hodně silná zkušenost,“ svěřila se novopečená majitelka korunky pro nejkrásnější středoškolačku, kterou do finále přišly kromě rodičů podpořit také kamarádka Nikola a zábřežské mažoretky.
Foto: Monika Czabeová

Bára Hošková (první zleva) ze Zábřeha získala titul Miss Haná. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 17.5.2017 10:45
Titulek: Malé pivo.
Autor: Mirča
47
Tak to asi mělo úroveň!!!
Reagovat
Datum: 17.5.2017 10:48
Titulek: Ještě dodávám,
Autor: Mirča
83
úroveň asi takovou jako ta fotografie že Moniko Szabová?
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).