ZPRAVODAJSTVÍ

Nejkrásnější dívka Hané bydlí v Zábřeze

9. května 2017, 15:00, Vladimíra Bartoňová
Nejkrásnější dívka Hané bydlí v Zábřeze Zábřeh - Titulem Miss Haná, první vicemiss a Miss sympatie skončila soutěž o nejkrásnější středoškolačku Olomouckého kraje pro sedmnáctiletou Báru Hoškovou ze Zábřeha. Přidala je k letošnímu čtvrtému místu ze Sportovců roku města Zábřeha, loňskému pátému místu z mistrovství světa a třetímu z mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu. A právě mažoretkové sólo podle ní bylo to, čím porotu zaujala. Líbila se také divákům - zvolili ji Miss Face. Se svými 153 centimetry se do historie soutěže zapsala jako letošní nejmenší účastnice.

 „Přihlásila jsem se na popud babičky, která mi v těchto aktivitách hodně fandí,“ zhodnotila cestu, která k získání titulů vedla, Bára Hošková. „Zkušenosti jsem měla z Dívky roku, které jsem se opakovaně účastnila a v roce 2015 ji i vyhrála,“ dodala sympatická dlouhovláska, jež v Olomouci druhým rokem studuje grafický design a chce se věnovat oděvnímu návrhářství.
Pro dvanáct finalistek Miss OK 2017 byl v rámci soutěže nejdůležitější finálový večer. Dívky se na něj připravovaly celkem tři měsíce. Kromě soutěžních disciplín zahrnoval také rozhovor s moderátory Evou Decastelo a Miroslavem Šimůnkem. Díky Bářině bezprostřednosti si ho prý budou porota i moderátoři dlouho pamatovat.
„Absolvovaly jsme promenádu v plavkách i volnou disciplínu,“ zhodnotila průběh Bára Hošková. „Zvolila jsem mažoretkové sólo, tam jsem si byla nejvíc jistá. Další zážitek mám z promenády společenských šatů. Byla to pro mne hodně silná zkušenost,“ svěřila se novopečená majitelka korunky pro nejkrásnější středoškolačku, kterou do finále přišly kromě rodičů podpořit také kamarádka Nikola a zábřežské mažoretky.
Foto: Monika Czabeová

Bára Hošková (první zleva) ze Zábřeha získala titul Miss Haná. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 17.5.2017 10:45
Titulek: Malé pivo.
Autor: Mirča
77
Tak to asi mělo úroveň!!!
Reagovat
Datum: 17.5.2017 10:48
Titulek: Ještě dodávám,
Autor: Mirča
115
104
úroveň asi takovou jako ta fotografie že Moniko Szabová?
Reagovat