SPORT

Nedokázali přehrát presinkovou obranu soupeře

1. února 2012, 13:38, téma BASKETBAL, rejdakce
Oblastní přebor starší minižačky U 13
Celé utkání Ostrava hrála celoplošnou agresivní presinkovou obranu se zdvojováním na hráčku, která hrála s míčem. Již vyhodit míč po koši byl velký problém a bez clony to mnohdy nebylo možné. Hráčky z Ostravy jsou fyzicky i basketbalově vyspělejší, odehrály mnohonásobně více utkání. "Nám chtěly basketbal pořádně zprotivit a nastřílet nám co nejvíce košů. Zčásti se jim to podařilo a dosti jsem holky litoval, když se na ně soupeřky vrhly s takovou razancí a za každou cenu je chtěly odstavit od míče, mnohdy i na hranici faulu. Naopak se zase naše hráčky z toho mohly poučit a nasbírat zkušenosti," řekl k zápasu trenér Sitař Josef.

Sobota 28.1.2012

  • 1. utkání v 13,30
SBŠ Ostrava A - TJ Šumperk 1. ZŠ
65 : 18

Výsledek po čtvrtinách: 14:2, 34:6, 47:10
Střelci: Plhalová Šárka 6, Hegrová Eliška 4, Skoupilová Veronika 2, Doubravová Eliška 2, Smrčková Johanna 2, Plháková Martina 2.
Trestné hody: 8/2 tj. 25 %

  • 2. utkání ve 15,00
SBŠ Ostrava A - TJ Šumperk 1. ZŠ
86 : 26

Výsledek po čtvrtinách: 12:5, 30:11, 50:24
Střelci: Hauserová Katka 6, Čadilová Dominika 5, Hegrová Eliška 4, Gerlichová Eva 3, Skoupilová Veronika 3, Doubravová Eliška 2, Smrčková Johanna 2, Plhalová Šárka 1.
Trestné hody: 14/6 t.j. 43 %
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).