SPORT

Nechte se zlákat na patnáctku na Paprsku

16. ledna 2008, 02:57, Rejdakce
Nechte se zlákat na patnáctku na Paprsku Paprsek – Sportovní klub Šumperk láká příznivce běhu na lyžích na akci „Patnáctka“ okolo Paprsku.

Letos se koná již 24.ročník tohoto tradičního lyžařského závodu, který je určen pro širokou veřejnost: „Sportovně naladěni čtenáři  Rej.cz si mohou přijít zazávodit,“  láká  Vladimír Hošek.

 

Pokud se tedy necháte zlákat slovy pořadatele, akce se koná 19.ledna a musíte stihnout prezentaci na chatě Paprsek od 10,30 do 11,30 hodin  a připravit si startovné 50 Kč. Start je ve dvanáct hodin. "Vhodná místa k parkování naleznete ve Velkém Vrbně u Starého Města pod Sněžníkem u "horního vleku", " dodává Hošek.

 

Kategorie

 

Muži A do 40 let
Muži B do 50 let 
Muži C
do 60 let
Muži D nad 60 let
Ženy A do 35 let
Ženy B
nad 35 let
Dorostenci do 18 let

 


Sobota 19.01.2008

10:30, PATNÁCTKA OKOLO PAPRSKU, Sportovní klub


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.