SPORT

Nechte se zlákat na patnáctku na Paprsku

16. ledna 2008, 02:57, Rejdakce
Nechte se zlákat na patnáctku na Paprsku Paprsek – Sportovní klub Šumperk láká příznivce běhu na lyžích na akci „Patnáctka“ okolo Paprsku.

Letos se koná již 24.ročník tohoto tradičního lyžařského závodu, který je určen pro širokou veřejnost: „Sportovně naladěni čtenáři  Rej.cz si mohou přijít zazávodit,“  láká  Vladimír Hošek.

 

Pokud se tedy necháte zlákat slovy pořadatele, akce se koná 19.ledna a musíte stihnout prezentaci na chatě Paprsek od 10,30 do 11,30 hodin  a připravit si startovné 50 Kč. Start je ve dvanáct hodin. "Vhodná místa k parkování naleznete ve Velkém Vrbně u Starého Města pod Sněžníkem u "horního vleku", " dodává Hošek.

 

Kategorie

 

Muži A do 40 let
Muži B do 50 let 
Muži C
do 60 let
Muži D nad 60 let
Ženy A do 35 let
Ženy B
nad 35 let
Dorostenci do 18 let

 


Sobota 19.01.2008

10:30, PATNÁCTKA OKOLO PAPRSKU, Sportovní klub


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).