SPORT

Nechte se zlákat na patnáctku na Paprsku

16. ledna 2008, 02:57, Rejdakce
Nechte se zlákat na patnáctku na Paprsku Paprsek – Sportovní klub Šumperk láká příznivce běhu na lyžích na akci „Patnáctka“ okolo Paprsku.

Letos se koná již 24.ročník tohoto tradičního lyžařského závodu, který je určen pro širokou veřejnost: „Sportovně naladěni čtenáři  Rej.cz si mohou přijít zazávodit,“  láká  Vladimír Hošek.

 

Pokud se tedy necháte zlákat slovy pořadatele, akce se koná 19.ledna a musíte stihnout prezentaci na chatě Paprsek od 10,30 do 11,30 hodin  a připravit si startovné 50 Kč. Start je ve dvanáct hodin. "Vhodná místa k parkování naleznete ve Velkém Vrbně u Starého Města pod Sněžníkem u "horního vleku", " dodává Hošek.

 

Kategorie

 

Muži A do 40 let
Muži B do 50 let 
Muži C
do 60 let
Muži D nad 60 let
Ženy A do 35 let
Ženy B
nad 35 let
Dorostenci do 18 let

 


Sobota 19.01.2008

10:30, PATNÁCTKA OKOLO PAPRSKU, Sportovní klub


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.