KULTURA

Naučte se zdravě myslet s Petrem Havlíčkem

5. května 2015, 07:25, ok
Naučte se zdravě myslet s Petrem Havlíčkem Šumperk - Ve středu 6. května se mohou návštěvníci šumperského domu kultury dozvědět, jak dostat svůj život do rovnováhy a znovu se z něho těšit. Přednáška ve společnosti známých osobností začne ve velkém sále už ve tři hodiny odpoledne.

 „Festivalem zdravého životního stylu diváky provedou Jitka Vlková z rádia Impuls spolu s certifikovanou psycholožkou Petrou Krajčinovič a odborníkem na výživu Petrem Havlíčkem, kterého zná široká veřejnost z televizního pořadu Jste to, co jíte,“ uvedla produkční DK Michaela Horáková.
Vstupenky v ceně 99 nebo v den akce 149 korun jsou slosovatelné o zajímavé ceny.
Více informací najdou zájemci na dksumperk.cz.


Foto: archiv

O zdravém způsobu života budou besedovat Jitka Vlková z rádia Impuls, psycholožka Petra Krajčinovič a odborník na výživu Petr Havlíček, kterého zná široká veřejnost z televizního pořadu Jste to, co jíte.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.5.2015 09:38
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
159
209
Vypelichané komediantské opice vám za úplatu poradí, že se nemáte přežírat a ráno se musíte usmát do zrcadla a zabrblat kouzelnou mantru. Kdyby se nefotili před fukarem, nebylo by to dost sexy. No nekupte to. Už tam chybí jen ta expertka na hubnutí se svou výstavní maxizadnicí.
Reagovat