KULTURA

Naučte se zdravě myslet s Petrem Havlíčkem

5. května 2015, 07:25, ok
Naučte se zdravě myslet s Petrem Havlíčkem Šumperk - Ve středu 6. května se mohou návštěvníci šumperského domu kultury dozvědět, jak dostat svůj život do rovnováhy a znovu se z něho těšit. Přednáška ve společnosti známých osobností začne ve velkém sále už ve tři hodiny odpoledne.

 „Festivalem zdravého životního stylu diváky provedou Jitka Vlková z rádia Impuls spolu s certifikovanou psycholožkou Petrou Krajčinovič a odborníkem na výživu Petrem Havlíčkem, kterého zná široká veřejnost z televizního pořadu Jste to, co jíte,“ uvedla produkční DK Michaela Horáková.
Vstupenky v ceně 99 nebo v den akce 149 korun jsou slosovatelné o zajímavé ceny.
Více informací najdou zájemci na dksumperk.cz.


Foto: archiv

O zdravém způsobu života budou besedovat Jitka Vlková z rádia Impuls, psycholožka Petra Krajčinovič a odborník na výživu Petr Havlíček, kterého zná široká veřejnost z televizního pořadu Jste to, co jíte.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.5.2015 09:38
Titulek: Bez titulku
Autor: aNONYM
127
173
Vypelichané komediantské opice vám za úplatu poradí, že se nemáte přežírat a ráno se musíte usmát do zrcadla a zabrblat kouzelnou mantru. Kdyby se nefotili před fukarem, nebylo by to dost sexy. No nekupte to. Už tam chybí jen ta expertka na hubnutí se svou výstavní maxizadnicí.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).