ZPRAVODAJSTVÍ

Nastartujte své emoce za volantem vozů Peugeot

17. května 2016, 08:02, redakce, placená reklama
Nastartujte své emoce za volantem vozů Peugeot Stalo se již tradicí před nástupem hlavní motoristické sezony seznámit příznivce značky Peugeot se zástupci celé modelové řady značky, včetně novinek. Samozřejmostí je také možnost uskutečnit zkušební jízdu.
 Na tyto jízdy je možno se již dnes zaregistrovat na www.peugeotemotionday.cz

Vyzkoušet si můžete například sportovní 308 GTi, rodinné vozy 5008 a 308 SW, crossover 3008 či model 508 s dieselovým motorem. Navíc budete mít možnost si jako první v ČR prohlédnout nové SUV 2008.

Zarezervujte si testovací jízdu a navštivte nás v sobotu 28. května 2016  od 10:00 do 18:00 hodin v Šumperku u Kauflandu.

V testovacím centru na vás čeká občerstvení, soutěž o skútr Peugeot a další zajímavé ceny a v neposlední řadě také pikantní obchodní nabídka.

Za zrealizovanou testovací jízdu obdržíte malý dárek. Po absolvování zkušební jízdy můžete vyplnit kontaktní dotazník. Všechny vyplněné dotazníky budou po skončení roadshow slosovány o atraktivní ceny.DOPROVODNÝ PROGRAM

Pro budoucí řidiče a nejmenší děti bude v testovacím centru připraveno:

-dětský koutek

-modelová autodráha

-velký skákací hrad
Na vaší návštěvu se těší
prodejní tým Peugeot
z AGREGA, a.s. Bludov
tel. 583 238 322

www.agrega.cz

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).