SPORT

Nábor do fotbalu

19. září 2009, 00:00, rejdakce
Šumperk - Pokud chcete, aby se Vaše dítě věnovalo sportu nebo jen trávilo část volného času v kolektivu, přijďte s ním nezávazně na  fotbalový trénink stejné věkové kategorie (ať si to vyzkouší) a potom se rozhodnete.
Fotbalový klub SAN-JV ŠUMPERK o.s. rád přivítá všechny nové zájemce, kteří se chtějí zlepšovat pod vedením kvalifikovaných trenérů.

KDO může přijít - chlapci roč. narození 2000, 2001, 2002 a 2003.
KAM máte přijít - Tyršův stadion,
KDY máte přijít - Pondělí, úterý a čtvrtek od 15,15 hod.

Hlásit se u trenérů p. Bubeník a Dostál . Případné info. telefonicky u p. Bartoše 723666110.
S sebou si vzít:
  • sportovní oblečení
  • kopačky nebo tenisky
  • míč velikost 4Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).