SPORT

Nábor do fotbalu

19. září 2009, 00:00, rejdakce
Šumperk - Pokud chcete, aby se Vaše dítě věnovalo sportu nebo jen trávilo část volného času v kolektivu, přijďte s ním nezávazně na  fotbalový trénink stejné věkové kategorie (ať si to vyzkouší) a potom se rozhodnete.
Fotbalový klub SAN-JV ŠUMPERK o.s. rád přivítá všechny nové zájemce, kteří se chtějí zlepšovat pod vedením kvalifikovaných trenérů.

KDO může přijít - chlapci roč. narození 2000, 2001, 2002 a 2003.
KAM máte přijít - Tyršův stadion,
KDY máte přijít - Pondělí, úterý a čtvrtek od 15,15 hod.

Hlásit se u trenérů p. Bubeník a Dostál . Případné info. telefonicky u p. Bartoše 723666110.
S sebou si vzít:
  • sportovní oblečení
  • kopačky nebo tenisky
  • míč velikost 4Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.