SPORT

Nábor do fotbalu

19. září 2009, 00:00, rejdakce
Šumperk - Pokud chcete, aby se Vaše dítě věnovalo sportu nebo jen trávilo část volného času v kolektivu, přijďte s ním nezávazně na  fotbalový trénink stejné věkové kategorie (ať si to vyzkouší) a potom se rozhodnete.
Fotbalový klub SAN-JV ŠUMPERK o.s. rád přivítá všechny nové zájemce, kteří se chtějí zlepšovat pod vedením kvalifikovaných trenérů.

KDO může přijít - chlapci roč. narození 2000, 2001, 2002 a 2003.
KAM máte přijít - Tyršův stadion,
KDY máte přijít - Pondělí, úterý a čtvrtek od 15,15 hod.

Hlásit se u trenérů p. Bubeník a Dostál . Případné info. telefonicky u p. Bartoše 723666110.
S sebou si vzít:
  • sportovní oblečení
  • kopačky nebo tenisky
  • míč velikost 4Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).