SPORT

Nábor do fotbalu

19. září 2009, 00:00, rejdakce
Šumperk - Pokud chcete, aby se Vaše dítě věnovalo sportu nebo jen trávilo část volného času v kolektivu, přijďte s ním nezávazně na  fotbalový trénink stejné věkové kategorie (ať si to vyzkouší) a potom se rozhodnete.
Fotbalový klub SAN-JV ŠUMPERK o.s. rád přivítá všechny nové zájemce, kteří se chtějí zlepšovat pod vedením kvalifikovaných trenérů.

KDO může přijít - chlapci roč. narození 2000, 2001, 2002 a 2003.
KAM máte přijít - Tyršův stadion,
KDY máte přijít - Pondělí, úterý a čtvrtek od 15,15 hod.

Hlásit se u trenérů p. Bubeník a Dostál . Případné info. telefonicky u p. Bartoše 723666110.
S sebou si vzít:
  • sportovní oblečení
  • kopačky nebo tenisky
  • míč velikost 4Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.