ZPRÁVY

Při tragické nehodě zemřeli dva mladíciAKTUALIZOVÁNO

9. března 2015, 20:00, jak
Při tragické nehodě zemřeli dva mladíci Dubicko, Hrabová - Dva mladí lidé zemřeli v sobotu 7. března v noci při dopravní nehodě mezi Dubickem a Hrabovou. Jejich auto dostalo smyk a narazilo do stromu, oba mladíci zemřeli přímo na místě. Další muž utrpěl vážné zranění.

 „Volkswagen Golf dostal při projíždění pravotočivé zatáčky smyk, který jeho řidič nezvládl. Auto vyjelo mimo silnici, kde narazilo do dvou vzrostlých stromů,“ uvedl mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Přímo na místě zahynuli devatenáctiletý a dvacetiletý mladík, další pasažér ve věku šestatřiceti let skončil s vážným zraněním ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Kdo řídil?

Vyšetřování nehody probíhá naplno. Policie zatím neví, kdo vozidlo v okamžiku nehody řídil. Šetří se i další okolnosti tragické události. „Hmotná škoda byla vyčíslena na čtyřiatřicet tisíc korun,“ uvedl Bednařík. Hlavní příčinou bouračky byla patrně nepřiměřená rychlost. „Mezi oběma vesnicemi je poměrně kvalitní silnice. Řidiči to tady s rychlostí dost často přehání a ta jediná zatáčka, která na cestě je, dosti vynáší,“ řekl Týdnu třiapadesátiletý řidič František Kamler ze Zábřeha.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.3.2015 18:56
Titulek: Bez titulku
Autor: Krokáč
274
804
Držitelé automobilového zbrojního pasu spáchali sebevraždu. Ještě že sebou nevzali nějakého pocestného. Méně sebevražd a vražd páchají držitelé zbrojních pasů na střelné zbraně. Dobře že se teď zabili, protože později by mohli sebou vít někoho nevinného. Tak by měla probíhat autoselekce špatných řidičů. Je to typický následek špatné rodičovské výchovy.
Reagovat
Datum: 9.3.2015 19:47
Titulek: Tady je zas někdo chytrej
Autor: Smyl Flek z Nohavic
188
109
A co když řídil zrovna ten co přežil, ha? Pak ti dva nevinní mrtví ti nestačí?
Reagovat
Datum: 9.3.2015 22:02
Titulek: To je následek toho,
Autor: Anonym
136
že policie v Česku rozdává řidičské průkazy bez pořádných zkoušek.
Reagovat
Datum: 9.3.2015 22:01
Titulek: Mě to spíš připadá,
Autor: Anonym
91
jak by do nich napálil HUMMER a odhodil je na strom...
Reagovat
Datum: 10.3.2015 12:34
Titulek: Re: Mě to spíš připadá,
Autor: abcd
118
113
Podle čeho tak soudíte?
Reagovat
Datum: 13.3.2015 18:21
Titulek: Bohužel
Autor: Honza
121
103
Ti chlapci dostali do rukou zbraň, která se obrátila proti nim. Ještě že to neodnesli náhodní kolemjdoucí......nevinní.
Reagovat
Datum: 13.3.2015 19:40
Titulek: Nevím
Autor: LH
219
118
Nevím proč nejsou řidičáky na auto odstupňované jako na motocykly, udělám si papíry a s čerstvým razítkem sednu třeba do auta za 50 litrů s 220 koněma....
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.