ZPRÁVY

Při tragické nehodě zemřeli dva mladíciAKTUALIZOVÁNO

9. března 2015, 20:00, jak
Při tragické nehodě zemřeli dva mladíci Dubicko, Hrabová - Dva mladí lidé zemřeli v sobotu 7. března v noci při dopravní nehodě mezi Dubickem a Hrabovou. Jejich auto dostalo smyk a narazilo do stromu, oba mladíci zemřeli přímo na místě. Další muž utrpěl vážné zranění.

 „Volkswagen Golf dostal při projíždění pravotočivé zatáčky smyk, který jeho řidič nezvládl. Auto vyjelo mimo silnici, kde narazilo do dvou vzrostlých stromů,“ uvedl mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Přímo na místě zahynuli devatenáctiletý a dvacetiletý mladík, další pasažér ve věku šestatřiceti let skončil s vážným zraněním ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Kdo řídil?

Vyšetřování nehody probíhá naplno. Policie zatím neví, kdo vozidlo v okamžiku nehody řídil. Šetří se i další okolnosti tragické události. „Hmotná škoda byla vyčíslena na čtyřiatřicet tisíc korun,“ uvedl Bednařík. Hlavní příčinou bouračky byla patrně nepřiměřená rychlost. „Mezi oběma vesnicemi je poměrně kvalitní silnice. Řidiči to tady s rychlostí dost často přehání a ta jediná zatáčka, která na cestě je, dosti vynáší,“ řekl Týdnu třiapadesátiletý řidič František Kamler ze Zábřeha.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.3.2015 18:56
Titulek: Bez titulku
Autor: Krokáč
236
775
Držitelé automobilového zbrojního pasu spáchali sebevraždu. Ještě že sebou nevzali nějakého pocestného. Méně sebevražd a vražd páchají držitelé zbrojních pasů na střelné zbraně. Dobře že se teď zabili, protože později by mohli sebou vít někoho nevinného. Tak by měla probíhat autoselekce špatných řidičů. Je to typický následek špatné rodičovské výchovy.
Reagovat
Datum: 9.3.2015 19:47
Titulek: Tady je zas někdo chytrej
Autor: Smyl Flek z Nohavic
170
A co když řídil zrovna ten co přežil, ha? Pak ti dva nevinní mrtví ti nestačí?
Reagovat
Datum: 9.3.2015 22:02
Titulek: To je následek toho,
Autor: Anonym
101
že policie v Česku rozdává řidičské průkazy bez pořádných zkoušek.
Reagovat
Datum: 9.3.2015 22:01
Titulek: Mě to spíš připadá,
Autor: Anonym
82
jak by do nich napálil HUMMER a odhodil je na strom...
Reagovat
Datum: 10.3.2015 12:34
Titulek: Re: Mě to spíš připadá,
Autor: abcd
105
105
Podle čeho tak soudíte?
Reagovat
Datum: 13.3.2015 18:21
Titulek: Bohužel
Autor: Honza
95
Ti chlapci dostali do rukou zbraň, která se obrátila proti nim. Ještě že to neodnesli náhodní kolemjdoucí......nevinní.
Reagovat
Datum: 13.3.2015 19:40
Titulek: Nevím
Autor: LH
184
Nevím proč nejsou řidičáky na auto odstupňované jako na motocykly, udělám si papíry a s čerstvým razítkem sednu třeba do auta za 50 litrů s 220 koněma....
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).