ZPRÁVY

Při tragické nehodě zemřeli dva mladíciAKTUALIZOVÁNO

9. března 2015, 20:00, jak
Při tragické nehodě zemřeli dva mladíci Dubicko, Hrabová - Dva mladí lidé zemřeli v sobotu 7. března v noci při dopravní nehodě mezi Dubickem a Hrabovou. Jejich auto dostalo smyk a narazilo do stromu, oba mladíci zemřeli přímo na místě. Další muž utrpěl vážné zranění.

 „Volkswagen Golf dostal při projíždění pravotočivé zatáčky smyk, který jeho řidič nezvládl. Auto vyjelo mimo silnici, kde narazilo do dvou vzrostlých stromů,“ uvedl mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Přímo na místě zahynuli devatenáctiletý a dvacetiletý mladík, další pasažér ve věku šestatřiceti let skončil s vážným zraněním ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Kdo řídil?

Vyšetřování nehody probíhá naplno. Policie zatím neví, kdo vozidlo v okamžiku nehody řídil. Šetří se i další okolnosti tragické události. „Hmotná škoda byla vyčíslena na čtyřiatřicet tisíc korun,“ uvedl Bednařík. Hlavní příčinou bouračky byla patrně nepřiměřená rychlost. „Mezi oběma vesnicemi je poměrně kvalitní silnice. Řidiči to tady s rychlostí dost často přehání a ta jediná zatáčka, která na cestě je, dosti vynáší,“ řekl Týdnu třiapadesátiletý řidič František Kamler ze Zábřeha.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.3.2015 18:56
Titulek: Bez titulku
Autor: Krokáč
202
770
Držitelé automobilového zbrojního pasu spáchali sebevraždu. Ještě že sebou nevzali nějakého pocestného. Méně sebevražd a vražd páchají držitelé zbrojních pasů na střelné zbraně. Dobře že se teď zabili, protože později by mohli sebou vít někoho nevinného. Tak by měla probíhat autoselekce špatných řidičů. Je to typický následek špatné rodičovské výchovy.
Reagovat
Datum: 9.3.2015 19:47
Titulek: Tady je zas někdo chytrej
Autor: Smyl Flek z Nohavic
165
A co když řídil zrovna ten co přežil, ha? Pak ti dva nevinní mrtví ti nestačí?
Reagovat
Datum: 9.3.2015 22:02
Titulek: To je následek toho,
Autor: Anonym
97
že policie v Česku rozdává řidičské průkazy bez pořádných zkoušek.
Reagovat
Datum: 9.3.2015 22:01
Titulek: Mě to spíš připadá,
Autor: Anonym
80
jak by do nich napálil HUMMER a odhodil je na strom...
Reagovat
Datum: 10.3.2015 12:34
Titulek: Re: Mě to spíš připadá,
Autor: abcd
102
Podle čeho tak soudíte?
Reagovat
Datum: 13.3.2015 18:21
Titulek: Bohužel
Autor: Honza
91
Ti chlapci dostali do rukou zbraň, která se obrátila proti nim. Ještě že to neodnesli náhodní kolemjdoucí......nevinní.
Reagovat
Datum: 13.3.2015 19:40
Titulek: Nevím
Autor: LH
178
Nevím proč nejsou řidičáky na auto odstupňované jako na motocykly, udělám si papíry a s čerstvým razítkem sednu třeba do auta za 50 litrů s 220 koněma....
Reagovat