KULTURA

Na stojáka Live v H-ClubuVIDEO

1. března 2012, 11:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Šumperk - Letošní rok se do šumperského hudebního klubu přijedou předvést tři baviči, a to Karel Hynek, Daniel Čech a Richard Nedvěd. Všichni tři jsou známí baviči, a proto je zajisté příznivcům Stand-up show comedy ,,Na stojáka“ není třeba představovat. Zato bych je ráda představila těm, kteří o těchto prvotřídních bavičích ještě neslyšeli. Zábavnou show Na stojáka budete moci v Šumperku vidět 8. března.


Daniel Čech se před pár lety vrhl na studium alternativního herectví na DAMU, od té doby se objevil například ve filmu Last Holiday s G. Depardierem. Dokonce strávil angažmá v indiánském divadle De-ba-jeh-mu-jig Theatre v Kanadě. Jeho zkušenosti spolu s bavičským nadáním vás kolikrát dovedou až k slzám.


Richard Nedvěd kouzelník a komik. Do takto dvou jednoduchých slov se dá shrnout jeho osoba. Zmiňovaného jste měli možnost zahlédnout ve finále pořadu Česko - Slovensko má talent, kde předváděl publiku své ,,psí kusy“.Karel Hynek skoro Mácha je komikem bez jakýkoli zábran a zároveň moderátorem všemožných akcí. Také předvádí nezapomenutelné stand-up comedy, zkrátka Hynek je jedinečný všeuměl svého druhu.


Na stojáka proběhne, jak jsem již zmínila, v H-Clubu dne 8. března 2012. Lístky jsou v prodeji již od 8. února v prostorách H- Clubu. Pokud si však nestihnete zakoupit lístek v předprodeji, budete si muset doplatit nějakou korunku navíc.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.