KULTURA

Na stojáka Live v H-ClubuVIDEO

1. března 2012, 11:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Šumperk - Letošní rok se do šumperského hudebního klubu přijedou předvést tři baviči, a to Karel Hynek, Daniel Čech a Richard Nedvěd. Všichni tři jsou známí baviči, a proto je zajisté příznivcům Stand-up show comedy ,,Na stojáka“ není třeba představovat. Zato bych je ráda představila těm, kteří o těchto prvotřídních bavičích ještě neslyšeli. Zábavnou show Na stojáka budete moci v Šumperku vidět 8. března.


Daniel Čech se před pár lety vrhl na studium alternativního herectví na DAMU, od té doby se objevil například ve filmu Last Holiday s G. Depardierem. Dokonce strávil angažmá v indiánském divadle De-ba-jeh-mu-jig Theatre v Kanadě. Jeho zkušenosti spolu s bavičským nadáním vás kolikrát dovedou až k slzám.


Richard Nedvěd kouzelník a komik. Do takto dvou jednoduchých slov se dá shrnout jeho osoba. Zmiňovaného jste měli možnost zahlédnout ve finále pořadu Česko - Slovensko má talent, kde předváděl publiku své ,,psí kusy“.Karel Hynek skoro Mácha je komikem bez jakýkoli zábran a zároveň moderátorem všemožných akcí. Také předvádí nezapomenutelné stand-up comedy, zkrátka Hynek je jedinečný všeuměl svého druhu.


Na stojáka proběhne, jak jsem již zmínila, v H-Clubu dne 8. března 2012. Lístky jsou v prodeji již od 8. února v prostorách H- Clubu. Pokud si však nestihnete zakoupit lístek v předprodeji, budete si muset doplatit nějakou korunku navíc.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.