SPORT

Na Rapotínské stráni se pojedou závody horských kol

22. června 2009, 13:47, rejdakce
Rapotínská stráň - Rapotínská stráň bude první červencový víkend hostit hned dva významné závody horských kol. V sobotu 4. července se zde pojede pátý závod MEATFLY Moravské 4x ligy, o den později pak druhý závod ZNOVÍN 4x Cupu, neboli Českého poháru.

Po oba dny se očekávají tvrdé souboje loket na loket, tělo na tělo. Na Rapotínskou stráň zavítá vítěz světového poháru Michal Prokop a dalších více než padesát závodníků z Čech i okolních zemí, kteří sbírají úspěchy po celém světě. Tento „motocross“ na kole slibuje nevšední adrenalinový zážitek, který si mohou vyzkoušet i mladí příchozí v otevřené kategorii od deseti do šestnácti let.


V sobotu 4. července se začíná trénovat ve 12 hodin, vlastní závod odstartuje v 15 hodin a v 19.30 hodin je na programu Fourcross Party. V neděli 5. července je pak trénink naplánován od 10.30 hodin a začátek závodu na 14 hodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).