SPORT

Na Rapotínské stráni se pojedou závody horských kol

22. června 2009, 13:47, rejdakce
Rapotínská stráň - Rapotínská stráň bude první červencový víkend hostit hned dva významné závody horských kol. V sobotu 4. července se zde pojede pátý závod MEATFLY Moravské 4x ligy, o den později pak druhý závod ZNOVÍN 4x Cupu, neboli Českého poháru.

Po oba dny se očekávají tvrdé souboje loket na loket, tělo na tělo. Na Rapotínskou stráň zavítá vítěz světového poháru Michal Prokop a dalších více než padesát závodníků z Čech i okolních zemí, kteří sbírají úspěchy po celém světě. Tento „motocross“ na kole slibuje nevšední adrenalinový zážitek, který si mohou vyzkoušet i mladí příchozí v otevřené kategorii od deseti do šestnácti let.


V sobotu 4. července se začíná trénovat ve 12 hodin, vlastní závod odstartuje v 15 hodin a v 19.30 hodin je na programu Fourcross Party. V neděli 5. července je pak trénink naplánován od 10.30 hodin a začátek závodu na 14 hodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).