SPORT

Na Rapotínské stráni se pojedou závody horských kol

22. června 2009, 13:47, rejdakce
Rapotínská stráň - Rapotínská stráň bude první červencový víkend hostit hned dva významné závody horských kol. V sobotu 4. července se zde pojede pátý závod MEATFLY Moravské 4x ligy, o den později pak druhý závod ZNOVÍN 4x Cupu, neboli Českého poháru.

Po oba dny se očekávají tvrdé souboje loket na loket, tělo na tělo. Na Rapotínskou stráň zavítá vítěz světového poháru Michal Prokop a dalších více než padesát závodníků z Čech i okolních zemí, kteří sbírají úspěchy po celém světě. Tento „motocross“ na kole slibuje nevšední adrenalinový zážitek, který si mohou vyzkoušet i mladí příchozí v otevřené kategorii od deseti do šestnácti let.


V sobotu 4. července se začíná trénovat ve 12 hodin, vlastní závod odstartuje v 15 hodin a v 19.30 hodin je na programu Fourcross Party. V neděli 5. července je pak trénink naplánován od 10.30 hodin a začátek závodu na 14 hodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.