SPORT

Na přestupovém trhu je rušno. Shání se posily i dobří trenéři

4. července 2018, 17:00, téma FOTBAL, Petr Fišer
Na přestupovém trhu je rušno. Shání se posily i dobří trenéři Morava – Škatulata, škatulata, hejbejte se! Na přestupovém trhu je hodně rušno. Fotbalové kluby zbrojí na novou sezónu a v některých případech zvýšenou aktivitou nešetří.

 Týdenního období, kdy se daly provést výhodné volné přestupy, maximálně využili v Novém Malíně. A to na úkor jiného okresního oddílu. Trenéra Romana Maňku doprovodí na hřiště za kostelem sedm svěřenců včetně konstruktivního středopolaře Valenty, rychlonohého obránce Šlesingera nebo veteránského univerzála Mošonce.
V Rapotíně mají plnou hlavu starostí. Odejít by mohl také klíčový záložník Tomáš Indra, jenž nastoupí letní přípravu v divizním Šumperku. Zájem o něj projevují i Velké Losiny. Na nově dosazeného lodivoda Ottu Jáněho nečeká nic jednoduchého.

Zajímavé posily hlásí Postřelmov. Hrající vůdce Jiří Picka může počítat se službami Jana Mičundy a Ondřeje Nýdeckého. Oba naposledy hájili losinské barvy. Stejně jako mladý bek Miroslav Rýznar, který neodolal lákavé nabídce z dobře zajištěné Olešnice.
Často probíraným letním tématem jsou trenérské posty. Dalšího kouče musejí hledat v Dubicku, kde jim zamával na rozloučenou Lubomír Hrdlovič. Bývalý dlouhodobý bafuňář zábřežského Sulka má podle všeho našlápnuto do Moravské Třebové.

Novou výzvu si střihne Radim Netopil, jenž je zvyklý sedět na několika židlích zároveň. Mládežnický trenér na Tyršově stadiónu povýšil a namísto dalšího pokračování u mužů v Hrabišíně se ujme role asistenta u šumperského áčka. Podpoří tak „osiřelého“ Bohdana Hecla.
Volná křesla jsou k mání v Sudkově a Starém Městě, kde se odporoučeli Jiří Havlíček a Julius Kováč. Druhý jmenovaný se vrátil do Bohdíkova a v důvěrně známém prostředí se pokusí navázat na dobrou práci Tomáše Horáka, který chce věnovat větší porci volného času rodině.
Rychlá rošáda proběhla v Zábřeze. Odstupujícího Jaroslava Appla nahradil jiný Jaroslav, oddílové vedení si pláclo se zkušeným stratégem Rolinkem. Do kabiny Sulka nakročí po několikaleté anabázi v Mohelnici a i v jeho případě se bude jednat o návrat na místo činu.

Nepříjemné starosti pronásledují Leštinu. Dvojnásobní šampióni jsou po postupu do I. A třídy bez trenéra, díru vzniklou po úspěšném Petru Minářovi zatím nikdo nezalepil. Oslovený Jáně dal přednost Rapotínu a Maňka nabral směr Nový Malín. Aby toho nebylo málo, u stěžejní opory mužstva Lukáše Pobuckého hrozí, že pověsí soutěžní kopačky na hřebík.


Foto: Petr Fišer

Leština je bez hlavního kouče. Přestože by o to klubové vedení hodně stálo, Petr Minář (vlevo) v trenérské praxi pokračovat nehodlá.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.7.2018 13:07
Titulek: Trenink
Autor: Jan Kn9
Taky kdo by je chtel trenovat kdyz jich chodi 7 na trenink...treninky je hlavni cast hry v zapasech
Reagovat
Datum: 5.7.2018 22:46
Titulek: Re: Trenink
Autor: Hélenka
Přesně,rvu to k cíli, trénuju míli, zas propotím si dres
Nejdřív je trénink, pak teprv ženy a jazz!
Z formy nevypadnu, brzy to zvládnu, tak jako mílař coe
Nejdřív je trénink, pak teprv ženy a show!
Řek jsem si - vydrž, konzumuj jen mlíko
Máš-li mít výdrž, máš-li podat výkon
Nejdřív je trénink, pak teprv ženy a show!
Řek jsem si - vydrž, místo flámu spánek
Máš-li mít výdrž, tak se radovánek střez
Vždyť běžeckých es je na světě pár!
Nejdřív je trénink, pak teprv ženy a žár
Nervi, Cilko, z hrudi mi tílko, nepudu z dráhy ven!
Nejdřív je trénink, pak teprv, pak teprv polibek žen
V rámci odpočinku sama vem činku, nechoď mě svádět, stůj!
Nejdřív je trénink, pak teprv polibek tvůj
Vášeň ty utlum, dej si chladnou lázeň
Já měl bych útlum, forma, ta chce kázeň
Nejdřív je trénink, pak teprv polibek tvůj
Na hrudi bradu, v houfu startujících
Já budu vzadu funět do funících zad
A kdybych pad, chci před sebou hnát
Je stůj co stůj!
Reagovat
Datum: 7.7.2018 11:44
Titulek: Re: Trenink
Autor: Kn9bloch
Tak mě kluci z Leštiny upozornili že nějaký ubožák opět napsal příspěvek pod mým jménem!!!fakt by mě zajímalo kdo je ochoten padnout na morální dno a tohle udělat...
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.